istek

Forum hakkında öneri ve şikayette bulunabileceğiniz, açılmasını istediğiniz başlıkları iletebileceğiniz bölüm...

Moderatör: maglor

istek

Mesajgönderen m-lt-m » 15 Nis 2007 01:09

mobilya tasarımı bölümü (başlığı) açılmalı :!:
m-lt-m
Üye

Mesajgönderen creator » 15 Nis 2007 01:18

Mobilya tasarımı biraz dar bi kapsam olmuyor mu? http://icmimarlik.org/viewforum.php?f=33 Böyle bir bölüm zaten var fakat adı farklı olduğundan dikkatini çekmemiş olabilir. İç mekan donatıları ve tasarımı şeklinde ele aldık... 8)
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen m-lt-m » 15 Nis 2007 01:23

hıım evet farketmemişim ... :oops:
m-lt-m
Üye

Mesajgönderen intes » 22 Nis 2007 14:21

fotoğraflarla ilgili bir bölüm açılabilir. amacına uygun farklı fotoğraflar bulunsa fena olmaz diye düşünüyorum?
Kullanıcı avatarı
intes
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen maglor » 27 Nis 2007 09:24

ne kadar farklı bölüm açılırsa bence o kadar iyi daha açıklayıcı olur kanısındayım ve buraya üye oldum olalı yazdığım yazılara cevaplara çok az cevap geldi yada hiç gelmedi
en azından yönetim kadrosu bu tür yazılara cevap yazmalı yada yönlendirecek birşeyler bulmalı
öteki türlü her girdiğimde kendi yazılarımla karşılaşmam beni sıkıyor açıkcası ;)

saygılar
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen creator » 27 Nis 2007 13:01

Biraz da üye sayısının artmasıyla ilgili bir durum üye sayımız arttıkça bu durum kendiliğinden kaybolacaktır. Ben yönetici olarak elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Henüz 3 moderatorümüz var. Bu sayının 10 olması iyi olabilirdi. Moderatorlük hakkında sen ne düşünürsün.
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen JnU » 27 Nis 2007 21:21

intes yazdı:fotoğraflarla ilgili bir bölüm açılabilir. amacına uygun farklı fotoğraflar bulunsa fena olmaz diye düşünüyorum?

Kesinlikle katılıyorum.Mimari fotoğrafçılık başta olmak üzere fotoğrafçılığın farklı yönleri gösterilmeli..Sonuçta bu konuda da eğitim alıyoruz.Paylaşılmaya üstüne tartışılmaya değer bir konu.
Kullanıcı avatarı
JnU
Üye

Mesajgönderen maglor » 28 Nis 2007 21:09

vala tabi mod luk oldukca ii olur
çünkü üye artana kadar bu modların cevap vermesi gerekir
:D sıkıcı oluyo gerçekten bazen
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen TeknikDestek » 03 May 2007 14:17

valla burada bana da sorumluluk dusuyor bence. uye sayısını arttırmanın bir yolu da reklam vs. vermek ama direkt olarak degil. ornegin uye sayısının artması icin baska sitelere download arsivimizdeki bazı dosyaları link olarak verebilirsiniz. boylece kisi dosyayı indirirken herhalde bir merak eder bu site de neymis diye. Ancak bunu benim yapmam etik olmaz cunku hem adminim(yani direkt reklam olur oneri degil :lol: ) hem de bu konu ile pek bir ilgim yok. o sebeple uyeler ve moderatorler bu download linklerini verebilirler.

Ayrıca yakında image upload ve sizinde dosyalarınızı gonderebileceginiz bir dosya arsivi de acılacak ancak alt yapı kurulması 3-4 ayı bulur. O sebeple su an download arsivindeki dosyaları baska forumlara vs. verebilirsiniz. download arsivi: http://www.icmimarlik.org/dosyalar/
This site designed by Alp Buğra...

Hosting Services =>Hosting Services Powered by Alp Buğra...
Kullanıcı avatarı
TeknikDestek
Site Admin

Mesajgönderen red_devil » 06 Ağu 2007 22:46

bence meslek hayatımızda en çok işimize yarayan şey 3 boyutlu çizimler. bence bu konuda daha fazla döküman, 3dmax cinema4d olsun bu gibi programlrar hakkında bilenler bilmeyenlere destek olsun elindeki dökümanları paylaşsın renderlar yollayıp onlar hakkında yorum yapılsın bunun gibi şeyler 3 boyutlu çizim konusunda herkesi ilerletecektir. ben yaklaşık 1 yıldır 3d max kullanıyorum yardım isteyen olursa bildigim kadarıyla ederim daha uzun süredir kullananda varsa bana yardım etsin. yetkililere buradan sesleniorum sesime kulak verin. :P
Kullanıcı avatarı
red_devil
Üye

Dön Öneriler Şikayetler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir