İç Mimarlık, Mimarlık Fakültesine Öss Puanı ile GİRİLSİN!

İç mimarları ve iç mimarlığı kapsayan konuları bu başlık altında toplayabilirsiniz.

Moderatör: maglor

Mesajgönderen Zeky » 08 May 2008 20:42

Öncelikle ben gayet çok rahat cevap verdim sevgili black-gry-white. Hiç bir art niyet olmaksızın ben bu cevapları verdim. Ayrıca bu dediklerinin hepsi istisnai dediğim durumların içerisine girmektedir. Benim ters anladığım bir durum yok =) bence sen şuan olan öfkenden dolayı dediklerimi anlıyamamışsın. Sakinleş derin bir nefes al ve tekrar dikkatlice okursan burda senin benim maglor için ve hepimiz için savaştığı vede ayrıca eksiklikleri görmek amacıyla burda konuştuğumuzu anlayacaksındır. Bizler kendi aramızda uzlaşamazsak dışarda hiçbirşey yapamayız arkadaşım. Birbirimizin dediklerinden art niyet aramayalım lütfen. Ben seni sallıyorsun diye suçlamadım. Kimseyide suçlamaya hakkım yok. Öyle birşey olsaydı özel mesajla sana durumu iletirdim. Hakaret gibi bir mesaj atmışsınız lütfen yazdıklarınıza dikkat ediniz.

Teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
Zeky
Üye

Mesajgönderen maglor » 09 May 2008 13:06

Saygideger meslektasim Zeky,
Arkadasim, evet evet artik kesin yanitliyorum sen beni anlamamissin, birincisi benim yakindigim noktada burda, bir hafta calistirdigim ögrencin nasil girebilir bir üniveristeye, girebilir evet özel üniversiteye... cünkü özel üniversitelerin cogu gayet parayi bastirip girdigin icin senin dedigin acikca ortadadir zaten evet bu arkadaslar gercekten bir askerlik muhabbeti yaptiklari icindir, yada direk karizmasi var diye, öss olayina gelince arkadasim, aldigim egitimlere göre her insan matematikci degildir, yada sözelci, yada fenci neden herkes her noktayi iyi yapamaz? bunu bildigini yada arastirdigini sanmiyorum, mesela ben resim ve spor yönünden kendimi cok yetenekli görüyorum, ama baska arkadsinlarin matematige, baska arkadaslarin, sözele bunu sende farkina varmissindir, neden bu arkadaslari illa öss ile girmek icin zorlayalim bu mantiklimidir, tamam öss ile girebilen arkadaslar gayet güzel girebiliyorlar, böyle güzel bir meslegin bu sekilde alinmasida ayrica bence güzel bir durum, ki artik dedigin kadar da kolay degil icmimarliga girmek yetenek sinavlari ile bir kere girmis olsan nasil asamalardan gectigini anlarsin, uzun süreler calisarak girebiliyorsun... giremeyedebiliyorsun eger yeterli degilsen, ondada bizzat calisman gerekiyor anliyacagin... ki bu kismi anlama konusunda zorluk cekiyorsan detayli olarak yine anlatabilirim, burda duygusal yaklasmaktan kendimi hakli cikarmaktan cok savundugum seyi ve gercektede yaptigim seyi anlatiyorum sen duygu sömürüsü olarak algiliyorsan o senin, konuya hakim olmayisindan kaynaklaniyordur, evet oda beni tek basima kaile almadi, belki almak bile istemedi tamam ama neden yildirici cevaplar aldim, ozaman bana gerekli aciklamalari dökümanlari verselerdi, vay güzel kardesim sen ne güzel düsünmüssün yapalim gel sen okulunu, hocalarini yönlendir deselerdi, su an Antalya da kurulmustu bile... bende black-gry-white arkadasimiza katiliyorum, neden? yanlis hatirlamiyorsam o da öss ile girmisti (yanlissa düzeltin öyle hatirliyorum) ugrasmasi gercekten hos bencede, madem odayi güclendirmemiz gerekiyor, bunu yapmak hepimizin görevi, yada senin sinifindan kac kisi kayitli birde onu düsünelim, black-gry-white arkadasimiz yönlendirmeye calismis genc beyinler katildikca güclenecektir, bazende zorlamadikca insanlar bilinclenmez, illa zorlayacaksin...

Adamin biri soruyor; öss den kac puan aldin diye?
genc cevap veriyor, ben yetenek sinaviyla girecegim icin öss den cok bir beklentim yok,
yenetek ha güzel, resim mi ciziyorsun? evet kursa gidiyorum, icmimarliga hazirlaniyorum,
güzel...

icmimarlik mi okuyorsun? evet
öss ile mi girdin?
Genc gögsünü gere gere: yok ben yetenek sinavlarinda istedigim bölüm olan icmimarliga yetenegimle girdim...
güzel...

Ayni durum gögsünü gere gere ben öss ile istedigim bölüm olan icmimarliga girdim diyebilen herkes icin gecerlidir...

Saygilar saygi deger meslektaslarim...
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen creator » 09 May 2008 16:08

Konu amacı dışına taşmaya başladığından kapatılmıştır.
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Önceki

Dön İç Mimarlık

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir