İç Mimarlık ve Tasarım?

İç mimarları ve iç mimarlığı kapsayan konuları bu başlık altında toplayabilirsiniz.

Moderatör: maglor

Mesajgönderen tahacalisir » 10 Şub 2008 14:28

Kapı kolu tasarımı yarışması mıı:?:S:S:S:D:S:D:S:D:S:D:S:D

Çok garip olur ya...Ama yaratıcılık burda ortaya çıkar heralde:D:D
tahacalisir
Üye

Mesajgönderen maglor » 10 Şub 2008 18:50

:d ne güldün arkadasim kapi kolu en önemli seylerden biri... mekan icin bi kapiya uyamayan yada basit sari boyali acarken elini agritan bi kapi kolu düsün :d bide simdi kendin tasarla:D
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen tahacalisir » 11 Şub 2008 22:15

evet haklısın:D
tahacalisir
Üye

Mesajgönderen angel » 17 Mar 2008 21:48

Çalıştığım sirketteki mimar bir gün öğle yemeğinde girdiğimiz bir alışveriş merkezinde bana masa düzeni ile ilgili bir vitrin göstermişti. (tabak kaşık çatal peçetelik vs. bulunan bir vitrin)Bunlara iyi bak dikkat et demişti. Bu yazıyı da gördükten sonra hak veryorum size gerçekten en ufak detay bile çok önemli mesleğimizde...Normal insanlar iç mimar olamazmış :roll:
angel
Üye

Mesajgönderen creator » 17 Mar 2008 22:39

angel yazdı:calıştığım sirketteki mimar bi gün öğle yemeğinde girdiğimiz bi alışveriş merkezinde bana masa düzeni ile ilgili bi vitrin göstermişti (tabak kaşık çatal peçetelik vs. bulunan bi vitrin)bunlara iyi bak dikkat et demişti bu yazıyı da gördükten sonra hak veryorum size gerçekten en ufak detay bile çok önemli mesleğimizde...normal insanlar iç mimar olamazmış :roll:

Yalnız bir hatırlatma yapmam gerekiyor. Bu forumda Türkçe kurallarına çok dikkat ediyoruz. Bu konuda seçiciyiz ve seçici olmamızla gurur duyuyoruz. Amacımız iç mimarların ve iç mimarlık öğrencilerinin fikir ve görüş alışverişinde bulunacağı saygın bir ortam oluşturmaktır. Ayrıca hiçbir ticari kaygımız yoktur. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Aşağıdaki linki incelemenizi öneririz.
http://www.icmimarlik.org/viewtopic.php?t=527
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Önceki

Dön İç Mimarlık

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 30 misafir