İçmimarlıktan mimarlığa

İç mimarları ve iç mimarlığı kapsayan konuları bu başlık altında toplayabilirsiniz.

Moderatör: maglor

Mesajgönderen creator » 08 Şub 2008 17:49

Evet gerçekten sevindirici. Aydınlatıcı bilgiler için teşekkürler... :)
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen black-gry-white » 17 Şub 2008 15:37

merhaba arkadaşlar.ben yeditepe üniversitesinde içmimarlık bölümündeyim.ayrıca mimarlıktan çiftanadal yapıyorum.sizi aydınlatmak isterim.bana mimarlık fakültesinden verilen bilgiye göre, ben 2 diploma alıcam yani mimarlığında bitin haklarına sahip olucam.eğer yeditepede okuyorsanız mimarlıktan çiftanadal yapmak için burslu olarak enaz 3.50 ortalama istiyorlar.ben bursluyum her iki bölümdede :oops: ne de olsa ücretsiz diyerek fırsatları değerlendiriyorum.sizlerede öneririm. :wink:
YeDiTePe ÜnİvErSiTeSi iÇmİmArLıK
black-gry-white
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen creator » 18 Şub 2008 03:30

Bu forumun üniversite temsilcisi olmak istermisin... Eğer yapabilirim diyorsan, haftada 1-2 dakikanı ayırarak forumda üniversiteni tanıtabilirsin. Aynı şekilde forumu da üniversitende tanıtabilirsin... Moderator alımları bölümünde üniversite temsilcileri bölümüne istenilen bilgileri yazabilirsin.
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen maglor » 19 Şub 2008 15:24

saygilar eklemek istedim,
sadece yeditepe ünide yok bu cift anadal programi herkes kendi üniversitesinde arastirirsa yararli olabilir ve hatta bazi okullarda 3.50 ortamada istemeyebilirler tabi 3.00 üstü olmailidir ama :D kendi üniversitenizde arastirmanizi öneriririm...

örnegin bende grafikte yapmistim--
akdeniz üni..
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Önceki

Dön İç Mimarlık

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 24 misafir