ÇOCUK TİYATROSU

İç mimari projeler ile mekanların tasarımlarını, işlevselliklerini ve estetik açıdan değerlendirmelerini bu bölümde yapıyoruz.

Moderatör: maglor

ÇOCUK TİYATROSU

Mesajgönderen ufuk01 » 27 Eyl 2007 20:48

Selam arkadaşlar şuan çocuk tiyatrosu ile ilgili bir proje konum var. Size danışmak istedim. Sizce iç tasarımında ve cephesinde neler uygulayabilirim? Elinizde bu konuyla ilgili bir bilgi veya düşünceniz varsa lütfen en kısa zamanda bana yardımcı olurmusunuz? :roll:

iyi çalışmalar :wink:
herşey insanlar için...
Kullanıcı avatarı
ufuk01
Üye

Mesajgönderen maglor » 27 Eyl 2007 23:43

arkadaşım saygılar
öncelikle hayıtlı olsun projen :)
elimde herhangi bir döküman yok ama dökümana ulaşacak belki bir kaç şey söyleyebiliriz...
bir tiyatro alanından neler beklenir yada bir çocuk tiyatro alanından neler beklenir önce bunları bulman en güzeli olur sanırım
sonra çocuk tiyatrolarında neler yapılıyor, nasıl bir oyun sergileniyor, çocuklardan başka kimse gidiryormu v.s gibi
komik olacak ama birincil kullanıcı olacak olan çocuklara bu konularda soru sor bence eminim tasarım alanında büyük gelişmelere yol açacak fikirler hiç beklemediğin çocuklardan çıkar, sen bunlara başla bence
cevaplara göre bize de dönersen seviniriz sonra devam ederiz ...

saygılar...
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen manyaq_jojuq » 28 Eyl 2007 00:02

slm arkadaşım projen hayırlı olsun diorum bence projede konsept bir yöne hitap etmeni tercih ederim mesela şirinler gibi winnie the pooh gibi veya bu tip öğeleri harmanlıyarak birşeyler ortaya çıkarabilirsin daha yenilikçi bi şekilde örneğin ben okulda çocuk sineması çizmiştim şirinleri bu konuda ele aldım mantar şeklinde gişesi duvarlarda şirinler grafikleri fast food bölümü ağaç görünümlü koltuklar şirinler tasarımlı vs vs bence sende öle bişiler düşünebilirsin ve çocuklara danışmayı unutma
I LOVE THIS GAME
Kullanıcı avatarı
manyaq_jojuq
Üye

Mesajgönderen ufuk01 » 28 Eyl 2007 10:05

Teşekkür ederim arkadaşlar öncelikle :D Bilgiler toplanınca kafamda bişeyler oluşmaya başladı. İlk bende kardeşimden başladım zaten nasıl bişey ister diye :D yorumlarınız için tekrardan teşekkürler :) aklınıza gelen başka bişey olursa beklerim :wink:

Bilgi topladıkça tekrar dönerim :roll: iyi çalışmalar :wink:
herşey insanlar için...
Kullanıcı avatarı
ufuk01
Üye

selamm

Mesajgönderen lale » 13 Mar 2008 21:48

Ufuk arkadaşım avatarından anladığım kadarıyla şebnem ferah seviyorsun. Bizimbu dönemki proje konumuz bir sanatçıya atölye yapmak ve benim arkadaşım şebnem feraha yapacak eğer onunla ilgili bilgilerini paylaşırsan sevinirim ona nasıl bir atölye yakışır sence :)
büyük sıçrayışlar gerçekleştirmek isteyenler birkaç adım geriye gitmek zorundadır...
Kullanıcı avatarı
lale
Üye

Dön Projeler&Mekanlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir