Yenilik Lazım...

Forum hakkında öneri ve şikayette bulunabileceğiniz, açılmasını istediğiniz başlıkları iletebileceğiniz bölüm...

Moderatör: maglor

Yenilik Lazım...

Mesajgönderen bebek » 11 Eyl 2008 17:19

Diğer arkadaşların ne derece zorlandığını ya da ihtiyaç duyduğunu bilmiyorum; ama forumda benim eksikliğini büyük derecede hissettiğim iki şey var. Birincisi "Okumadığım mesajları göster" linki. Son girişimden bu yana gönderilen mesajları göster bence pek de sağlıklı değil. Zira foruma girip o anda 7-8 yeni konu varsa ve hepsini okuyacak vaktim yoksa kapatmak zorunda kalıyorum ama bir dahaki girişimde o mesajları göremiyorum. Ya da yaşadığım en büyük sorun "cevap yaz" dedikten sonra forumda bir kasılma yaşanması ve browser'ımın yanıt vermiyor hatasından sonra kapanıp bir daha o topic'i dakikalarca aramam oluyor. İkincisi ise forumun sonunda "gönderilen son mesajlar bölümü"nün olmaması; böylelikle en güncel konu ne ya da en son konuşlan şeyler ne rahatça takip edebiliriz. İkisi de bence forum ve kullanıcıları için çok gerekli. Neyi okuyup okumadığımdan emin olamıyorum ya da okuyacaklarım kayboluyor ve bu ziyadesiyle can sıkıcı bir hal alıyor. Php'ci arkadaşlardan ricam foruma böyle bir şey eklemeleri... Çok zorlayacağını sanmıyorum.
bebek
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen LouSalome » 12 Eyl 2008 17:54

Benimde dikkatimi çekmişti ama herkesin bu durumdan memnun olduğunu düşümüştüm.

"Mesajınıza gelen yanıtlar" ve "okumadığınız son mesajlar" linkinin olması kullanıcılar açısından daha rahat olacağını düşünüyorum.
Ne Mutlu Türküm Diyene
LouSalome
Üye

Mesajgönderen bebek » 12 Eyl 2008 21:11

Teknik destekkk duy sesimizi :(
bebek
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen Queen » 12 Eyl 2008 23:29

Kesinlikle katılıyorum size...
Queen
Üye

Mesajgönderen 34designer85 » 13 Eyl 2008 00:50

Mesajınıza gelen yanıtlar zaten size mail olarak bildirilmiyor mu arkadaşlar?
TASARIM SANCILI BİR SÜRECTİR..!
34designer85
Üye

Mesajgönderen creator » 13 Eyl 2008 09:56

Yeni bir portal oluşturulacak tabi bu o kadar kolay olmuyor. Hele bir de sitenin altyapısı ile ilgilenen arkadaş tıp öğrencisi olunca epey bi vakit alıyor kodlamaları. Ama şimdilik geçici bir çözüm üretilebilir mi ona bakacağız.
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen bebek » 13 Eyl 2008 21:50

34designer85 yazdı:Mesajınıza gelen yanıtlar zaten size mail olarak bildirilmiyor mu arkadaşlar?

Özel mesajdan değil forumdaki topiclere atılan genel mesajlardan bahsediyoruz.
Ayrıca evet tıp okumak zor ama buna okullar açılmadan kalkışırsa daha iyi olur sanırım onun açısından.
bebek
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen creator » 13 Eyl 2008 21:53

Onların okulları kapanıyormuki açılsın.
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Dön Öneriler Şikayetler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir