Öneri...

Forum hakkında öneri ve şikayette bulunabileceğiniz, açılmasını istediğiniz başlıkları iletebileceğiniz bölüm...

Moderatör: maglor

Öneri...

Mesajgönderen Zeky » 07 Mar 2008 20:02

Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir aklımda güzel bir fikir beni dürtüp durdu, acaba arkadaslar ve site yöneticisi bu işe neder bilemem fakat fikrim şu;

Her üniversite temsilcisine kendi üniversitesine ait bir bölüm açılsa ve bu açılan başlığın moderatörlüğünü üniversite temsilcileri üstlenip,açılan başlığı üniversite temsilcisi ve o üniversiteye ait öğrenciler görse başlığı nasil olur? Böylece siteye olan davet artar, okul içerisindeki konular burdada ortaya rahatca dökülür ve genel konularida forumda tartışılabilir. Eğer bunu başka bir yönden ele alınmasını isterseniz sizin fikirlerinizide alalım arkadaşlar.
Kullanıcı avatarı
Zeky
Üye

Mesajgönderen Zeky » 07 Mar 2008 23:05

Kimsemi birşey demiyor ya =) Valla burası çok sakin.
Kullanıcı avatarı
Zeky
Üye

Mesajgönderen creator » 08 Mar 2008 00:21

Aslında bu dediklerini düşünmedim değil. Düşünmüştüm bunları ama daha çoğu üniversitenin temsilcisi bile seçilmedi. Onlar önce bir seçilsin daha sonra yani yaz döneminde olur bu, hostu değiştirmeyi düşünüyoruz. Daha fazla bant genişliği veren bir hosta geçeceğiz forumun da arayüzünü tekrar değiştireceğiz. Siteye anasayfa ekleyip forumu anasayfadan yönlendireceğiz. Ayrıca bant genişliği artacağından daha fazla döküman yayınlamayı planlıyoruz. Şimdilik yapacağımız çalışmalar bunlar. Farklı bir forum sistemine geçersek de üniversite temsilcileri için özel başlıklar açabiliriz.
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen Zeky » 08 Mar 2008 11:33

Çok iyi olur =)
Kullanıcı avatarı
Zeky
Üye

Mesajgönderen TeknikDestek » 08 Mar 2008 15:10

Aslında dedigin sey su an hemen yapilabilir ama universite temsilcileri daha secilmediginden cok da islevli olmaz sanırım. Ama teknik olarak 2 dakikalik is. :wink:
This site designed by Alp Buğra...

Hosting Services =>Hosting Services Powered by Alp Buğra...
Kullanıcı avatarı
TeknikDestek
Site Admin

Mesajgönderen Zeky » 08 Mar 2008 15:29

Haklısın fakat bunlar teşvik edici şeyler olduğu için söyledim. Ben bir çok kişiyi buraya çağırabilirim fakat gelişmesini bekliyorum dediğim gibi faliyetlerin artmasını bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
Zeky
Üye

Mesajgönderen maglor » 08 Mar 2008 15:54

Evet aslinda üniversite basliklarini simdiden acabilir, arkadasim sende gelismesini cok beklersen :D gelisemeyiz sizin gibi paylasimci arkadaslar gelirse gelisebiliriz lütfen davet et simdiden saygilar...
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen Zeky » 08 Mar 2008 16:05

maglor yazdı:Evet aslinda üniversite basliklarini simdiden acabilir, arkadasim sende gelismesini cok beklersen :D gelisemeyiz sizin gibi paylasimci arkadaslar gelirse gelisebiliriz lütfen davet et simdiden saygilar...

Kesinlikle sana hak veriyorum kardeşim fakat çağıracağım insanlar burda faliyet görmezseler siteden soğuyup ilgilenmeyebilirler =) Bunu düşünüp hareket ederekten böyle bişe dedim yoksa tabiki haklısın... Bence en azından temsilcisi olan üniversitelerin başlıkları acılsa iyi olur.
Kullanıcı avatarı
Zeky
Üye

Mesajgönderen maglor » 08 Mar 2008 16:09

Evet bende sana hak veriyorum, ama bir sekilde bir ortami tutturmaliyiz, mesela siz, ya da ben yada yazan diger moderatör arkadaslar elimizden geldigince paylasim yapmaya, yorumlamaya calisiyoruz, bazi arakdaslarimiz sagolsunlar sadece okuyup, yardimini alip bir daha ugramiyorlar ama gercekten bu meselege gönül vermis kisiler olan bizler bir sekilde gelistirmeliyiz, gelismeliyiz, büyümeliyiz...

saygilar...
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen Zeky » 08 Mar 2008 16:15

maglor yazdı:Evet bende sana hak veriyorum, ama bir sekilde bir ortami tutturmaliyiz, mesela siz, ya da ben yada yazan diger moderatör arkadaslar elimizden geldigince paylasim yapmaya, yorumlamaya calisiyoruz, bazi arakdaslarimiz sagolsunlar sadece okuyup, yardimini alip bir daha ugramiyorlar ama gercekten bu meselege gönül vermis kisiler olan bizler bir sekilde gelistirmeliyiz, gelismeliyiz, büyümeliyiz...

saygilar...

hepsi olcak inşaallah en kısa zamanda malgor =) optimistik olalım, el ele vererek iyi noktalara gelebiliriz. Site yönetimi bu duruma el atarsa çok iyi olur. Zaten buraya gönül verenler ben hariç hep moderatör =)
Kullanıcı avatarı
Zeky
Üye

Sonraki

Dön Öneriler Şikayetler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir