:)

Forum hakkında öneri ve şikayette bulunabileceğiniz, açılmasını istediğiniz başlıkları iletebileceğiniz bölüm...

Moderatör: maglor

:)

Mesajgönderen rhino » 04 Eki 2007 21:58

burda bence konu başlıkları daha detaylı bir şekşlde olablirdi. nereye ne yazacağımı şaşırıyorum. paylaşımlar için ve içmimarlık ki herbirkonuyla yakından alakalı oldupu için başlıklarda çok geniş oalmalıydı. hatta sonuçta içmimarlık belli başlı temelleri vardırya okudlada eğitimini aldığımız onlar oslaydı. burada diğer birçok öğrenci arkadaşına yaralanamsı için birçok konu var. bir tesisatla ilgili mevzuyu nerede konu açacam bir mobilya ile ilgili vs bisürü çoğaltabilirz. bence dahada genişletilse keşke. karmakarışık oalcak çnkü ilerde paylaımlar çoğaldıkça.

( bi cümleyi toparlayamadımki ama:P))
haksızmıyım ama.. bi mevzu konusu acacaktım nereye yazacağaımı şaşırdım konularda çoğaldıkça birşeyi aramak zorlaşacak.

__biittii___:P
rhino
Üye

Mesajgönderen Bora » 04 Eki 2007 23:10

Zamanla deişiklikler yapılır. ama geniş kapsamlı bi Yardım bölümü açılırsa faydası olur diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
Bora
Üye

Mesajgönderen maglor » 04 Eki 2007 23:46

arkadaşlar aslında baya bi başlık var ama eğer bir tavsiyeniz varsa bence öneriler kısmına yazarsanız direk yanıtlanacaktır...
yani öyle sanıyorum...

istediğiniz başlıkları bence yazın
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen intes » 05 Eki 2007 17:12

maglor yazdı:arkadaşlar aslında baya bi başlık var ama eğer bir tavsiyeniz varsa bence öneriler kısmına yazarsanız direk yanıtlanacaktır...
yani öyle sanıyorum...

istediğiniz başlıkları bence yazın

evet maglor arkadaşıma katılıyorum.
önerilerinizi bekliyoruz arkadaşlar
Kullanıcı avatarı
intes
Üniversite Temsilcisi

Dön Öneriler Şikayetler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir