Neden kimse olmuyor burada?

Forum hakkında öneri ve şikayette bulunabileceğiniz, açılmasını istediğiniz başlıkları iletebileceğiniz bölüm...

Moderatör: maglor

Mesajgönderen creator » 09 Eki 2007 21:32

Bir forumun tam anlamda yaygınlaşabilmesi için kuruluşundan itibaren en az 2 yıl geçmesi gerekiyor. Bu forum ise geçtiğimiz 19 şubatta kuruldu. Hele bir de bu forum iç mimarlara özel bir forum olduğundan üye sayısıda az oluyor ama nitelikli kişiler üye oluyor... Genç bi forum olmasına rağmen şu anki durumuyla baya bi aktif...
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen maglor » 10 Eki 2007 14:55

evet nitelikli kişiler
yeter bize
paylaştıkça çoğalır zaten...
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen Pik@chu » 10 Eki 2007 15:27

olucak olucak....oda olucak.elimden geleni yapıyorum :lol:
dünya bi gün...o gün ise bugün
Kullanıcı avatarı
Pik@chu
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen elif18 » 14 Haz 2008 15:52

Bu site yeni yapıldı sanırım,o yüzden olabilir.Bir çok kişinin daha siteden haberi bile yoktur, ben de şans eseri buldum.Bundan sonra daha güzel paylaşımlarda bulunacağız inşallah.
elif18
Üye

Mesajgönderen maglor » 16 Haz 2008 15:47

Merhaba arkadaslar,

Nerdeyse bi yil oldu, site kurulali ama buraya gelen arkadaslar, kalici olanlar yani, icmimarlikta okuyan ya da calisan arkadaslar genelde siteye cok üye olunuyor ama bir soru sorduktan sonra cevabida aldiysa bir daha gelmiyor... Bu bizim icin cok önemli degil bizim icin paylasimi degerlendirecek arkadaslar önemli...

Saygilar...
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Re: Neden kimse olmuyor burada?

Mesajgönderen Yasemin » 19 Eyl 2010 13:46

Nerdeyse üye olduğum günden beri her gün giriyorum foruma ve soruma cevap alamadığımı görüyorum..Bu konuşmaların üstünden 2 3 yıl geçmiş neden hala kimseler yok sorulara cevap veren..? :?
Yasemin
Üye

Re: Neden kimse olmuyor burada?

Mesajgönderen Excellent » 14 Eki 2010 19:44

Yasemin çok haklısın herkes ondan dertli kimse aynı anda burada olamıyor, üye olduktan sonra bakıyosun kimseler yoksa sende uğramaz oluyosun ama bunu hep beraber aşmamız gerekiyor.
"Ben sana bir elma versem, sen bana bir elma versen, bende bir elma, sende bir elma olur.
Ben sana bir bilgi versem, sen bana bir bilgi versen, bende iki BİLGİ, sende iki BİLGİ olur." CONFUCİUS
Excellent
Üniversite Temsilcisi

Önceki

Dön Öneriler Şikayetler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir