Perspektif-kesit kurs verebilecek biri var mı?

Bireysel olarak kurs vermek isteyen iç mimarlar ya da iç mimarlık öğrencileri ile kurs almak isteyenlerin ilanlarını verebileceği bölüm...

Moderatör: maglor

Perspektif-kesit kurs verebilecek biri var mı?

Mesajgönderen ecece » 01 Kas 2008 01:22

Ben ve arkadasım sınavlarda proje teslimlerinde çok zorlanıyoruz perspektif çizerken çok problem oluyor. Ben aksonometrik çiziyorum fakat bunu istemiyorlar. Bana yardımcı olacak mimar öğrenci ya da hoca varsa lütfen bana cevap atabilir mi? Özeden mesaj da atarsa çok sevinirim.
ecece
Üye

Mesajgönderen creator » 01 Kas 2008 09:20

Öncelikle forumda yazım kurallarına çok dikkat ediyoruz. Sorunuzun cevabına gelince; bütün üyeler aynı şekilde davranıyor. Bir kurs ilanı veya farklı bir ilan veriyorlar ama hangi ilde bulunduklarını belirtmiyorlar. Bunu size özel değil genel anlamda söylüyorum. Üyelerimiz bu bilgileri bizlere bildirirlerse sizlere yardımcı olmamız daha da kolaylaşacaktır. Teşekkürler...
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen ecece » 01 Kas 2008 14:22

Haklısınız kusuruma bakmayın.İstanbul da oturuyorum,avrupa yakasındayım fakat arkadasım anadolu yakasında.Ne yapabiliriz bize yardımcı olabilecek birilerini bulmamız şart.
ecece
Üye

Mesajgönderen creator » 01 Kas 2008 14:49

Forum üyelerinden Yağmur Mimar Sinan Üniversitesin'den öğrenci ona fikir danışabilirsiniz. Bildiği bir yer yada kurs veren bir arkadaşı olabilir. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
http://www.icmimarlik.org/profile.php?m ... ile&u=1292
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen ecece » 01 Kas 2008 15:01

Çok teşekkürler.
ecece
Üye

Dön Bireysel Kurs İlanları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir