Yapıda yeni ürünler fuarı

Sitede yapılan yeniliklerle ve meslek haberleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz bölüm

Moderatör: maglor

Mesajgönderen gulcin » 06 Mar 2008 18:12

Bursa İçmimarlar Odası 19-23 Mart Bursa Tüyap Yapı Yaşam Fuarı 1 nolu standta, bilgilerinize...
gulcin
Üye

Mesajgönderen Pik@chu » 07 Mar 2008 18:52

Online davetiye aldık haftaya cuma bizde gidiyoruz....:)
dünya bi gün...o gün ise bugün
Kullanıcı avatarı
Pik@chu
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen gulcin » 08 Mar 2008 12:14

Bekliyoruz mutlaka.......... :D
gulcin
Üye

Mesajgönderen black-gry-white » 17 Mar 2008 20:45

Arkadaşlar size üzücü bir haberim var :? Yapıda yeni ürünler fuarına gittim ancak sizler için fotoğraf çekemedim. Fotoğraf makinamın bozulmasından dolayı fotoğraf çekemedim ancak fotoğraf çeken arkadaşlarım varsa eğer (araştırıyorum ) hemen alıp burda sizle paylaşıcam.Gerçekten hepinizden özür dilerim.Fuarda bahsedicek olursam , güzel büyük bir fuardı ancak tabi yine numune toplayamadık broşürlerle idare ettik :D bunlar bir yana gerçekten çok güzel ürünler vardı.Özellikle sizlerle bir ürünü paylaşmak istiyorum. Ürünün adı ECOCARAT iç cephe kaplaması. Ürünün özellikleri; zararlı madde içermeyen , gözenekli kil esaslı malzeme.Tamamen doğal bir ürün. Yaşayan bir malzeme.Faydaları; kötü kokuyu azaltıyor(içine emiyor) formaldehit, tolülen vb azattıyor, nem kontrolü sağlıyor , çiğ oluşumunu engelliyor, bakteri ,küf ve buna bağlı alerji oluşumunu engelliyor.Ben ne kadar emicilik sağlıyor diye sordum çünkü bütün herşeyi içine emen bir malzeme.Bize yardımcı olan bayan 20 yıllık bir ömrü olduğunu söyledi.Hatta İstanbulda bir belediyenin arşivinde uyguladıklarını.uygulanan alanın çok kötü olduğunu rutubetten içeriye girilmediğini ,ustaların zor çalıştığını anlattı.Ancak uygulama yapıldıktan sonra oranın şuan gayet hijyenik olduğunu rahatça içerde nefes alınabildiğini söyledi.Malzeme her tür alanda uygulanabiliyor. bütün yüzeyi kaplamak zorunda değilmişiz. Ecocarat , oda içerisindeki havanın nem oranı yoğunlaştığında artan nemi absorbe edip, odada ki havada kuruluk meydana geldiğinde havayı serbest bırakarak, odanın daima sağlıklı bir ortam olmasını sağlıyormuş.Ürettiği tolülen ve organik bileşikler sayesinde odanızda oluşabilecek nikotin lekelerini en aza indirgiyormuş.Odada ki nem oranını ayarlamasından dolayı bakteri oluşumunu engelliyormuş.Sigara ve evcil hayvan kokularını engelliyormuş.Isıya dayanıklılığı ve estetik görünümünden dolayı şöminelerde kullanılabiliyormuş.
www.apm.com.tr bu adrestende malzemeyi inceleyebilirsiniz.
YeDiTePe ÜnİvErSiTeSi iÇmİmArLıK
black-gry-white
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen creator » 17 Mar 2008 22:36

Canın sağolsun. Ne diyelim. :)
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Önceki

Dön Duyurular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir