YARISMAYA BIRLIKTE KATILALIM

Sitede yapılan yeniliklerle ve meslek haberleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz bölüm

Moderatör: maglor

YARISMAYA BIRLIKTE KATILALIM

Mesajgönderen maglor » 04 Şub 2008 18:06

arkadaslar merhaba kücük ufacik tefecik bi fikrim var umarim bana katilmak isteyen arkadaslar olur, yakin zamanda olmasada bir cok tasarim yarismasi olacak bu sene örnegin bir tanesi, mosder gecen yarismaya yine katilalim diye bir baslik acmistim ama cok gec kalmis olduigumuz icin ortak bir proje ile katilamadik simdi seninle varim diyorsaniz fikirlerimizi birlestirip birden fazla projeyle ismimizi duyuralim...

ben bu olayda varim diyen bu kisma isimlerini okullarini bölumlerini bu kisma yazsin sonra ortak bi paydada bulusalim...
saygilar...

Burak AKAY
ic mimar ve cevre tasarimci
akdeniz üniveristesi ---
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

bende katılmak istiyorum

Mesajgönderen BAYAR 1982 » 04 Şub 2008 22:19

Şuan öğrenciyim ve perspektiften halen anlamamış olabilirim ama hoca ve çevremdeki arkadaşlarım herzaman şunu der "senin yaratıcılığın çok kuvvetli" yani resmim çok güzel kafamdakinide kağıda aktarabiliyorum aynen.. sadece işte standart ölçüler falan sınır olayı beni çileden çıkarıyor..
BAYAR 1982
Üye

Mesajgönderen creator » 04 Şub 2008 22:23

Ben de böyle bir başlık açmayı düşünmüştüm. Tasarım için önümüzde epey bi vakit var. Güzel çalışmalar ortaya çıkabilir bence ama yarışmaya öğrenci kategorisinde mi katılırız yoksa başka kategoriler de var mı. Mezun olanlar öğrenci olanlar nasıl bir kategoride katılabiliriz yarışmaya?
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen maglor » 05 Şub 2008 14:01

ögrenci yarismalarina ögrenci katagorisinde katiliriz, ögrenci olanlarin isimleri grupta yer alir ama birlikte yapmis oluruz...
diger yarismalar icinde farketmez amac burda takim calismasi, ve fikir, yakinda yeni düsüncelerimide burda acarim ama bi takim olusturmamiz gerekiyor once... creator sanirim sen varsin yukarda rica ettigim özellikleri yazmak istermisin :D
ikincisi bayar saniyorum sende yetenek var gercekten yani özelden konustugumuz kadariyla :d sende yukarda yazdigim özellikleri yaz yavas yavas takimimizi taniyalim...

saygilar---

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen red_devil » 06 Şub 2008 17:38

tasarım çizim konusunda bende takıma destek veririm. el çizimi konusunda pek yardımım dokunmayabilir.
Kullanıcı avatarı
red_devil
Üye

Mesajgönderen maglor » 07 Şub 2008 14:21

tamamdir red_devil takima hosgeldinsende nerde okudugunu ismini yazarsan sevinirim diger arkadaslardan da bekliyorum ayni seyleri...

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen tahacalisir » 10 Şub 2008 14:48

Ben daha hazırlanıyorum iç mimarlık için.O nedenle sadece başarılar dileyebilirim sizin için.Ve dua ederim..
tahacalisir
Üye

Mesajgönderen maglor » 10 Şub 2008 18:09

bizde tesekkür ederiz yine fikirlerin olursa paylasmanida bekleriz...

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen maglor » 19 Mar 2008 16:23

Tekrar duyuruyorum, benimle birlikte yarismaya katilacak arkadaslar var mi? Daha dogrusu takim halinde? Kimler katilmak istiyorsa lütfen cevap yazsin...

Ad: ...............
Soyad:................
Üniversite:................
Sinif:..................

Tesekkürler saygilar...

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen 34designer85 » 19 Mar 2008 18:40

Acıkcası yardımım dokunurmu bilmiyorum sonucta sizler ya üst sınıfsınız ya da mezun. Eger bir yardımım dokunabilirse bende aranızda olmak isterim. Eger dokunmazsada manevi destekde yanınızdayım :d hep destek, tam destek ;)
Müge Yıldıran
İc mimarlık ve cevre tasarımı
Bilkent Üniversitesi
1. sınıf
TASARIM SANCILI BİR SÜRECTİR..!
34designer85
Üye

Sonraki

Dön Duyurular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 36 misafir