Antalyada İçmimarlar Odası Temsilciliği Kuruluyor...

Sitede yapılan yeniliklerle ve meslek haberleriyle ilgili bilgi alabileceğiniz bölüm

Moderatör: maglor

Antalyada İçmimarlar Odası Temsilciliği Kuruluyor...

Mesajgönderen maglor » 25 Nis 2009 16:42

Antalya içmimarlar odası Temsilciliğimizin kuruluş toplantısı

Organizasyon ;

01.05.09 Tarihinde Sheraton Hotelde yapılması kararlaştırılmıştır,
Bu toplantıya Ankara içmimarlar odası ( genel merkez) yönetim kurulu ve diğer illerin yönetim kurullarıda katılacaktır. Bu toplantıda gerekli ve yasal bilgiler merkez yönetim tarafından sizlere anlatılacaktır.Tüm soru ve düşüncelerinizi rahatlıkla cevaplandırabileceğiniz bir toplantı olacaktır.
Toplantı iki kısımdan oluşacaktır. Saat 16.30 da İlk olarak konferans,tanıtımlar ve soru cevaplar şeklinde olacaktır.
İkinci kısımda saat 19.30 da yemek ve kutlama şeklinde olacaktır.
Gecenin yemek ve 2 adet alkollü içecek bedeli 40 lira olarak belirlenmiş olup
İçmimarlar odasına üye olanlardan ücret alınmayacaktır.
Üye olmayan içmimarların üyelik formu doldurması ve üyelik işlemleri başlatılması durumunda yemek ücreti olan 40 lira alınacak ve üyelik ücretinin ilk taksiti olarak değerlendirilecek,Yıllık oda aidat ücretinden düşülecek diğer taksitlerde(5 taksit)kredi kartı ile ödenebilecektir.
İçmimarlar odasına üye olan öğrencilerden ücret alınmayacaktır.
Üye olmayan öğrenciler ise 10.- TL ödeyecek ve o bedel karşılığında odaya üye yapılacaktır.

ÖNEMLİ NOT : 1 mayıs tarihine kadar üyelik işlemlerini yaptıranlar ücret ödemeyeceklerdir.
Üyelik formlarının doldurulabileceği bir masa açılıp üyelik işlemleri ve ücret toplama bu masadan yapılacaktır.
Toplantıya katılacak olanların 27 Nisan 2009 tarihine kadar bize bildirmeleri gerekmektedir. Önemle rica olunur.
Ayrıca Antalya Temsilcilik ofisimizide kiralamış olduğumuzu sizlere belirtmek isteriz.
Saygılarımızla

Danışma ve rezervasyon telefonu

0 534 633 86 11 Burak Akay

Antalya İçmimarlar Topluluğu
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Dön Duyurular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 32 misafir