Grafik Tasarımı Okumak İsteyenler !

Grafik tasarımı hakkında tüm konuları buraya dahil edebilirsiniz.

Moderatör: maglor

Grafik Tasarımı Okumak İsteyenler !

Mesajgönderen seda » 19 Haz 2007 20:04

Merhaba herkese bu bölümde okuyan arkadaşlar bölüm hakında sınava hazırlananlarla bilgilerini paylaşabilirler mi acaba? Bir de grafik bölümü sınavına girerken özellikle mimar sinan, marmara ve kocaeli üniversitelerindeki gecmiş yıl soruları hakkında bilgisi olanlardan yardım lütfen. :?: :?: :|
seda
Üye

Re: grafik tasarımı okumak isteyenler!!!!!!!!!!

Mesajgönderen sytaligzl » 16 Oca 2009 21:41

seda yazdı:Merhaba herkese bu bölümde okuyan arkadaşlar bölüm hakında sınava hazırlananlarla bilgilerini paylaşabilirler mi acaba? birde grafik bölümü sınavına girerken özellikle mimar sinan,marmara ve kocaeli üniversitelerindeki gecmiş yıl soruları hakkında bilgisi olanlardan yardım lütfen :?: :?: :|

Ben Mimar Sinanda grafik tasarım okumak istiyodum ama yedeklerde kaldım sıra geldi ama istemedim bi an içimden bir ses gitme dedi olmadı iç mimarlık oldu iyikide iç mimarlık olmuş:D 2007 girişliyim benim girdiği yıl grafik tasarımı bölümü sınavında sorulan soru:
''SÜSLEME BİR SUÇTUR''
Adolf Loos

Yukarıdaki 'süsleme bir suçtur' yazısının her harfini günlük yaşantımızdaki bir obje olarak tekrar yazılmasını ve kullanılan cismin bir daha kullanılmamasını istemişlerdi...
:D:D:D
Kullanıcı avatarı
sytaligzl
Üniversite Temsilcisi

Dön Grafik Tasarımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir