iç mimarlarlardan yardım almak istiyorum çok önemli

Yeni gelen üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.

Moderatör: maglor

Mesajgönderen hybridgms » 14 Eyl 2008 02:16

Mimar Sinan ilk hedefim ayrıca Marmara'da da şansımı deneyeceğim onun dışında özel üniversitelerin sınavlarına girmeyi de düşünüyorum. :)
GmS7
hybridgms
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen mksancak » 14 Eyl 2008 02:20

Mimar Sinan yetenek sınavı hakkında bilgin varmı?
Kullanıcı avatarı
mksancak
Üye

Mesajgönderen hybridgms » 14 Eyl 2008 02:22

Var hemde baya bir çok zaten mimar sinan hocasından ders almaya başlayacağım bir hafta kadar sonra. Bütün haftasonum derste geçeceği için dershaneye gitmeye vaktim yok bu nedenle bir tercih yapmam gerekiyor ya öss ya da yetenek sınavı gibi.. :?
GmS7
hybridgms
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen mksancak » 14 Eyl 2008 02:25

Sen kararını vermişsin zaten, hocanıda bulmuşsun. Bir hedefin var. Mimar Sinan için sıkı çalış ama eşit ağırlıktan sınava gir. Bölüm değiştirmene hiç gerek yok.
Kullanıcı avatarı
mksancak
Üye

Mesajgönderen hybridgms » 14 Eyl 2008 02:28

Kararım net zaten bundan eminim ama eşit ağırlıkta 10 saat sayısal ders var. Matematiğim de çok iyi değil okulda. Dershaneye de gitmezken onlardan iyi not alabilmek çok zor. Ona çalışırken çok yorulacağım . Okuldan rahatlık olsun diye sözel bölümüne geçiş yapmayı düşünüyorum bütün ağırlığı çizime vermek için. Okuldaki hocalarım geçmemi istemiyorlar . O yüzden çok bocalıyorum..
GmS7
hybridgms
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen mksancak » 14 Eyl 2008 02:31

Geçme zaten. Lise her durumda biter eşit ağırlıktan sınavına gir. Sözele geçersen çok pişmanlık yaşayabilirsin. Ama e.ağırlıkta kalırsan sınav da avantajlısın istediğin bölüm açısından. Ne olur ne olmaz sözele geçme.
Kullanıcı avatarı
mksancak
Üye

Mesajgönderen hybridgms » 14 Eyl 2008 02:34

Peki fikir almak benim için önemliydi yardımlarınız için çok teşekkür ederim ..:)
GmS7
hybridgms
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen mksancak » 14 Eyl 2008 02:38

Yardımcı olabildiysem sevindim. Size kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
mksancak
Üye

Mesajgönderen hybridgms » 14 Eyl 2008 13:01

Başka fikri olanlar varsa yardım bekliyorum..
GmS7
hybridgms
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen maglor » 14 Eyl 2008 13:28

Merhaba arkadasim,
Ben ea bölümünde okudum, aslinda lise dönemlerim cok parlak degildi ama yetenek konusunda kendime güveniyordum, sinavlarda istedigimi tahmin ettigim gibi yapamadim, zaten okulla birlikte hem okul takiminda oynayip, hem ea bölümü okuyup, hem dersaneye gidip hemde resim kursuna gidiyordum... Hem okulum bitti hem üniversiteyi kazandim, yeteneginize güvendikten sonra cok risk diye bir sey yoktur, mimar sinani kazanan arkadaslarimda var diger okullari kazanan arkadaslarimda... Cok calismak her zaman basariyi getirir sen bölümünden ayrilma zaten üniversite sinavina gireceksin kendini her iki durum icinde hazirla öss olmaz ise yeteneginle girersin buda senin icin ikinci bir sans olmus olur... Bende zamaninda ders vermis birisi olarak yetenekli arkadaslar ile yetenegi olmayan arkadaslarin sinava hazirlanip girmelerine sahit oldum.. Bu durumda hem uzun zamandir resim cizen biri hem ilgili biri olarak bulundugun durumdan basarili olacagina eminim... Saygilar...
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

ÖncekiSonraki

Dön Tanışma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir