iç mimarlarlardan yardım almak istiyorum çok önemli

Yeni gelen üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.

Moderatör: maglor

Mesajgönderen hybridgms » 14 Eyl 2008 14:06

Çok teşekkür ederim. Sizinde bayağı yoğunmuş :) hocalarımda bu şekilde söyledi . Bir de başka meslekleri dene olmazsa iç mimarlık olsun dediler. Bu duruma bozuldum çünkü benim tek isteğim bu yönde ancak bu sektörde para kazanamazsın gibi yorumlar yapıldı. Ben mutlu olduğum meslekte iyi işler yapabileceğime inanıyorum ve kararım kesin ama kafamı karıştırmaya çalışıyorlar. :) İşin manevi boyutu olduğu kadar maddi boyutuda önemli hepimizin hayatında olduğu gibi. Bu konuda bilgi verebilir misiniz?
GmS7
hybridgms
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen maglor » 14 Eyl 2008 14:49

Bir seyler hakkinda bilgisi olmayanlar o konu üzerinde cok konusurlar, ben bu olayi artik cevremde yiktim, yetenek sinavina girecegim zaman benim önüme okadar cok kisi gectiki, noluyoruz ya dedim, ben ne halt ediyorum durumuna soktular beni.. Ama ben orta okuldan beri istiyordum, bir cok yöne yöneldim yine ama sonunda istedigimin yoluna girdim... Ve benim zamanimda böyle bilgi alabilecegim cok bir site yada tarzi bir sey yoktu. Kulaktan dolma bilgilerle bu meslege yönelmistim. Sizin sansiniz cok bu acidan... Bir seyleri para icin yapmazsiniz, severek yaparsaniz zaten para eder bunu cok insan anlamiyor.. Hala düsünceler eski sistemde ama gelisiyor... Kendine güven ve istek her zaman basari anahtaridir...
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen hybridgms » 14 Eyl 2008 15:00

Gerçekten tam da duymak istediğim şeyleri söylediniz. :) İçim gerçekten çok rahatladı. Bende herkese bunu anlatıyorum anlattığınız gibi bende ortaokuldan beri bunu düşünüyorum. Çok fazla araştırma yaptım . İstediğimden eminim ve bu yüzden bölüm değiştirip rahatça hazırlanmayı düşünmüştüm . Söyledikleriniz için teşekkürler.. :)
GmS7
hybridgms
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen hybridgms » 15 Eyl 2008 19:44

Sözel bölümden mezun olup yetenek sınavıyla iç mimarlığa girmem sorun çıkartır mı?
GmS7
hybridgms
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen janhancock » 16 Eyl 2008 21:43

hybridgms yazdı:Sözel bölümden mezun olup yetenek sınavıyla iç mimarlığa girmem sorun çıkartır mı?

Yazdıklarını okudum. Sorun çıkarma kısmı sanırım sende başlıyor. Çizim yaptığını söylüyorsun hemde 6 senedir. Matematik konusunda sıkıntın olduğunu da söylüyorsun. O halde özel yetenek sınavına girmek için ne bekliyosun?
Kullanıcı avatarı
janhancock
Üye

Mesajgönderen hybridgms » 17 Eyl 2008 16:36

Sormak istediğimi yanlış anlamışsın . Bu senenin sonunda gireceğim zaten okulum bitince.
GmS7
hybridgms
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen selenay » 25 Eki 2008 21:36

Valla arkadaşım bence o kadar yorma kendini ya. Beyin kaldırmaz sonra iflas eder görürsün yani. :wink: :wink: :wink: :roll:
selenay
Üye

Mesajgönderen hybridgms » 25 Eki 2008 21:39

Şu an da hala ea'dayım ve hem dershane hem de resim kursuna gidiyorum. :D beyin gerçektende kaldırmıyor ruh gibiyim. Ama sonunda istediğim olsun yeter. :D
GmS7
hybridgms
Üniversite Temsilcisi

Önceki

Dön Tanışma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir