Selamlar

Yeni gelen üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.

Moderatör: maglor

Selamlar

Mesajgönderen Umut2323 » 05 Eyl 2008 14:59

Herkese selamlar arkadaşlar,
Adım Umut, 1987 Elazığ doğumluyum , Elazığda ikamet ediyorum,Bu yıl kadir has üniversitesi iç mimarlık bölümünü kazandım bir yıl hazırlıktan sonra allahın izniyle fakülteye geçeceğim, okula boş başlamak istemiyorum ve internetten araştırırken bu siteye rastladım.
Açık konuşmam gerekirse çizim yeteneğimin olduğuna pek inanmıyorum zaten okulada bir kibrit kutusu çizerek girdim, Sizlere bir sorum olacak.
ÇİZİM YETENEĞİ ÇOK ÇALIŞARAK KAZANILACAK BİRŞEYMİ?
Bölümü kazandık kazanmasınada bu olay benim gözümü korkutuyor arkadaşlar zevkli olduğuma ve yaratıcı olduğuma inanırım artı yıllardır inşaat içinde büyüdüm. Bu soruma açıklayıcı bir cevap alırsam sevinirim arkadaşlar.
herkese iyi çalışmalar.
Umut2323
Üye

Mesajgönderen creator » 05 Eyl 2008 18:19

Bolca çizim yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz. Çalışarak bu açağınızı kapatabilirsiniz. Özel kurslara gitmenizin faydası olacaktır.
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen seymadd » 07 Eyl 2008 23:27

Selamlar arkadaşım.Hayırlı olsun öncelikle :) Ben de bu konuda sıkıntılıydım;ama araştırdım ve bu sorunu aşabileceğimi öğrendim.Şimdi bir özel kursla görüştüm.Oranın yardımı,okuldaki eğitim ve kendi çalışmamla bunu aşacağıma inanıyorum.Bence sen de yapabilirsin;)Kolay gelsin şimdiden...
Kullanıcı avatarı
seymadd
Üye

Mesajgönderen Umut2323 » 08 Eyl 2008 13:54

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Okuruz alnımızın akıyla inşallah
Umut2323
Üye

Dön Tanışma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir