Merhaba

Yeni gelen üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.

Moderatör: maglor

Merhaba

Mesajgönderen muveyi » 29 Mar 2012 13:15

Merhaba.
Hangi bölüme yazacağımı bilemediğim için, burada başlık açmaya karar verdim.
İlkokul 5. sınıf öğrencisi bir kızım var. Üç yıldır büyüyünce kim olmak istiyorsun sorusuna iç mimar cevabını verir. Olur mu, olmaz mı bilemem, henüz 11 yaşında, ama şu an için hayali budur. Geçenlerde okulda bir proje ödevi verildi, konusu "Hangi mesleği seçmeliyim?". Yapmaları gereken - seçmek istedikleri bir meslek sahibiyle röportaj yapmak. Üzüldü - benim tanıdığım hiçbir iç mimar yok ki... Nasıl röportaj yapacağım? Başka meslek hakkında yazmak istemiyorum... İşte bu durumda ona yardımcı olmak istedim. Olur da bir iç mimar arkadaşımız 5-10 dakikasını ayırıp 11 soruya cevap vermeye kabul ederse çok sevinirim...
muveyi
Üye

Re: Merhaba

Mesajgönderen aleko » 30 Mar 2012 14:41

Aramıza hoş geldiniz. Bu meslek ile ilgili olarak kızınızın sorularını iç mimarlık eğitimi almak isteyenler bölümüne yazarsanız hem ben, hem de birçok üye bu sorulara elinden geldiğince cevap verecektir. :wink:
Kullanıcı avatarı
aleko
Üye

Re: Merhaba

Mesajgönderen creator » 30 Mar 2012 18:46

Hoşgeldiniz... Sorularınızı "iç mimarlık eğitimi almak isteyenler" bölümüne yazarsanız, ben ve forumdaki herkes yardımcı olacaktır. İyi bir röportaj olması için mümkün olduğunca gayret gösteririz.
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Dön Tanışma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 24 misafir