Herkese Merhaba..

Yeni gelen üyelerimizin kendilerini tanıtabilecekleri bölüm.

Moderatör: maglor

Herkese Merhaba..

Mesajgönderen co17 » 14 Eki 2008 20:30

Öncelikle Selamlar. Forumdaki birçok arkadaş gibi bende iç mimarlık okumak istiyorum. Daha sınav zamanına 2 senem var ve tm bölümünde öğrenciyim. İlk okul 8. sınıftan beri iç mimarlık istiyorum. Fakat herkesin yaptıgı hatalar gibi bende sadece istemekle kalıyordum. Hiç bir araştırma çabam olmamıştı. Araştırmakla beraber bu mesleği daha çok sevdim. Aslında yetenek sınavıyla kazanmak isterim. Çizime karşı ilgim var. Hobi olarak graffiti ile uğraşıyorum .Ama bir çok kişideki gibi aklımda olan soru işaretleri var. Umarım bu soru işaretlerini sizlerin sayesinde yok edebilirim. Herkese hayırlı akşamlar. :)
co17
Üye

Mesajgönderen Lethe » 14 Eki 2008 23:55

Hoşgeldin co17. EA puanıyla alan iç mimarlık bölümleri de var, onları da düşünebilirsin: Hacettepe, Bilkent, İzmir Ekonomi Üniversitesi. Hayaller gerçekleştirmek içindir. ;)
"The work of an interior designer draws upon many disciplines including environmental psychology, architecture, product design, and traditional decoration."
Kullanıcı avatarı
Lethe
Üye

Mesajgönderen co17 » 15 Eki 2008 13:45

Teşekkürler İstanbul aslında ilk tercihim. Ve İstanbul'da daha çok özel yetenekle alan okullar mevcut. Bu arada hoşbulduk. :)
co17
Üye

Dön Tanışma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 26 misafir