Mekan Yalıtımı Hakkında

Öğrencilerin gördükleri eğitim hakkında yorum yapabilecekleri ve kendi aralarında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bölüm...

Moderatör: maglor

Mekan Yalıtımı Hakkında

Mesajgönderen ecece » 27 May 2008 05:57

Merhaba..Böyle bir site açıldığına çok sevindim...Ödev için araştırma yaparken tesadüfen gördüm siteyi. :) Ben iç mimarlık öğrencisiyim ve hocamız bizden bazı ödevler istedi... Mekan ve cevreyi anlatan resimli pafta, izalolasyon ve ses akustiğini anlatan resimli pafta...
Bunları nerden bulacağım nasıl yapacağım? Yardımcı olur musunuz? Çok zor durumdayım yarım teslimim ve sadece bunlar kaldı ödevlerimden. Ne yazık ki resim bulamıyorum...Yardım ederseniz çoık sevinirim. Tesekkürler.
ecece
Üye

Re: YARDım!!

Mesajgönderen creator » 27 May 2008 10:40

ecece yazdı:meraba..böyle bir site açıldığına çok sevindim...ödev için araştırm yaparken tesadüfen gördüm siteyi:)ben içmimarlık öğrencisiyim ve hocamız bizden bazı ödevler istedi..mekan ve cevreyi anlatan resimli pafta,izalolasyon ve ses akustiğini anlatan resimli pafta...
bunları nerden bulacağım nasıl yapacağuım?yardımcı olurmusunuz çok zor durumdayım yarım teslimim ve sadece bunlar kaldı ödevlerşiimden.ne yazıkki resim bulamıyorum...yardım ederseniz çoık sevinirmm tesekkürlerr

Öncelikle forumda imla kurallarına çok dikkat ediyoruz. Bu konuda özen gösteriniz lütfen.
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen creator » 27 May 2008 10:48

Kaçıncı sınıf projesi bahsettiğiniz? Ayrıca iç mimari proje dersi mi? Yoksa detay tesisat gibi dersler mi? Bir de yalıtım demişsiniz ses yalıtımı mı? Su yalıtımı mı?
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen ecece » 27 May 2008 11:33

Özür dilerim daha dikkatli yazacağım.Sadece üç noktayı gereksiz kullanmışım sanırım.Hayır proje dersi değil mekan bilgisi dersi.İkinci sınıf iç mimarlık dersi yani.Genel anlamda bir yalıtım.Resim bulamıyorum ne yapmam gerek sizce?
ecece
Üye

Mesajgönderen creator » 27 May 2008 12:05

Yalıtım derken yalıtım detayı mı? Yoksa yalıtım aşamasında bir mekan örneği mi? Tam olarak anlayamadım ama aşağıda bulunan bir resim gibi mi?

Resim
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Dön Öğrenciler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir