STAJ İMKANI ARIYORUM!!!!

Bu bölüme stajyer arayan şirketler veya staj yeri arayan öğrenciler ilanlarını verebilirler...

Moderatör: maglor

STAJ İMKANI ARIYORUM!!!!

Mesajgönderen msadik18 » 05 Eyl 2007 23:03

İSTANBUL-BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.
ASLEN BURSA DA İKAMET ETMEKTEYİM.
BURSA VEYA İSTANBUL DA UYGUN BİR MİMARLIK BÜROSUNDA VEYA ŞANTİYEDE STAJ YAPMAK İSTİYORUM.
İLGİ VE ALAKANIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM....
msadik18
Üye

Mesajgönderen intes » 17 Eki 2007 23:36

istanbul içmimarlar odasına veya mimarlar odasına başvurursan oradan uygun bir yer bulabilmen için yardımcı olurlar diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
intes
Üniversite Temsilcisi

,,,

Mesajgönderen msadik18 » 23 Eki 2007 02:33

çok teşekkür ediyorum...çok çok sağol!!!! 8)
msadik18
Üye

Mesajgönderen creator » 23 Eki 2007 11:17

İzmir'deki iç mimarlar odasına staj için gittiğimde bana staj için az başvuru olduğunu fakat iç mimar arayan firmaların çok fazla başvuruda bulunduğunu söylediler. Onun için odaya başvuruda bulunmak en iyisi.Ama yakında biz de stajyer arayan firmalarla bağlantıya geçip öğrencilere buradan yönlendirme yapacağız...
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen sytaligzl » 23 Kas 2007 14:43

Selamlar.Bende Mimar Sinan G.S.Ü de iç mimarlık okuyorum ve bu sektorde bırazda kendımı gelıstırmek bırazda cep harçlıgı cıkarmak için çalışmak istiyorum ama 1. sınıfım bu yuzdende iş bulma konusunda endişeliyim ve baş vurmaya korkuyorum..Sizce korkmaya devam etmelimiyim???? :roll:
:D:D:D
Kullanıcı avatarı
sytaligzl
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen creator » 24 Kas 2007 02:07

1. sınıfta normal zamanda iş yapmanı önermem ama yaz tatilinde yaparsan iyi olur cep harçlığına gelince kolay kolay vereceklerini zannetmem ben 3. sınıfta staj yaptım yol ve yemek dışında extra bi ücret alamadım. Senin amacın işi öğrenmek olmalı. :)
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen sytaligzl » 24 Kas 2007 10:42

Eskiden yetişen ustalar çıraklık dönemlerinde sadece karın tokluguna calısırlarmıs bende boyle yapmayı düşünüyorum yol ve yemek parasını versinler yeter amacım işi öğrenmek zaten..Tşk ederim. :)
Kullanıcı avatarı
sytaligzl
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen maglor » 05 Ara 2007 15:52

bazi yerlerde onuda alamazzin calismak bile olmamali birinci sinifim diyosun masanin tozunu bile almaya razi olman gerekli ki isi asil oyle ogrenirsin her calisanin masasindan biraz toz alsan her olcu almaya gidenin metresini tasisan bile sana kardir 3 den sonrada artik cep hasligi degil ev masrafini cikarirsin:d nacizane fikrim...
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen sytaligzl » 07 Ara 2007 11:27

Bende aynen öle düşünüyorum zaten masanın tozunu almaya razıyım beklemiyorum zaten al sen surayı yap su proje senin demelerini cay getur getir işte tozları falan al ddesınler razıyım. Parada da pek gözüm yok şimdilik işi öğrendikten sonra zaten paranın anasını aglatırım :) yinede sagol
Kullanıcı avatarı
sytaligzl
Üniversite Temsilcisi

Dön İç Mimar Staj İlanları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 26 misafir