K.T.U. Mezunu İç Mimar Aranıyor.

Bu bölüme iç mimar arayan şirketler veya iş arayan içmimarlar ilanlarını verebilirler...

Moderatör: maglor

Mesajgönderen lale » 09 Mar 2008 16:54

Trabzon bence tamamen kendine özgü mesela bizim tek bir tane bile trabzonlu olmayan hocamız yok inglizceden tutun da proje hocamıza kadar hepsi trabzonlu gerçekten dışarıdan insanı kabul etmeleri zor ama sevdiklerine de hakaten bağlanıyolar. İnsanı çok saf ve içten iyiki gelmişim diyorum :)
büyük sıçrayışlar gerçekleştirmek isteyenler birkaç adım geriye gitmek zorundadır...
Kullanıcı avatarı
lale
Üye

Mesajgönderen Zeky » 09 Mar 2008 16:57

Bizim memleket çok değerlidir. Çok sıcakkanlı cok sevecen ve sempatiktir. Kötü özelliği ise şudur çok cabuk bişeyi severler ama bir yanlıştada silerler =) trabzonsporu sevmek gibi kazsandımı baş tacı olur kaybettimi ayak bağı bile olamaz. (Trabzonsporluyum =))
Kullanıcı avatarı
Zeky
Üye

Mesajgönderen lale » 09 Mar 2008 16:59

Bence en kötü yanı hatta tek kötü yanı trafik meydandaki kalabalık beni bitiriyor! Hala ezilmediğime şaşıyorum yuvarlak bir trafik var herkes merkeze doğru arabasını sürüyor.
büyük sıçrayışlar gerçekleştirmek isteyenler birkaç adım geriye gitmek zorundadır...
Kullanıcı avatarı
lale
Üye

Mesajgönderen LoVe..design » 11 May 2008 05:11

maglor yazdı:Bilen var mi neden özellikle K.T.Ü mezunu...?

Böyle ilanlar öyle çok varkı,ben bu duruma ve böyle ilanlara gıcığım.Ayrımcılıkla dolu bır ılan bu!

damat-tween fırmasının içmimar mımar ılanları ıle karsılasırsanız bakın,genelde yurtdışında özellıkle ıtalyada egıtım görmuş arıyorlar,banada bunlar saçma gelıyor.
sankı herkesin ımkanı var...
Hayal edebıldığın sürece yaşarsın
LoVe..design
Üye

Mesajgönderen nihansu » 07 Eyl 2008 08:50

Bende bu ilanı okuduktan sonra çok şanslıymışım dedim. Karadenizli olarak KTÜ iç mimarlığı bu yıl kazandım. Ben fatsalıyım ama Trabzon'u çok seviyorum. İş ilanlarına bakacak olursak işimiz şimdiden hazır gibi görünüyor. :)
nihansu
Üye

Mesajgönderen bebek » 07 Eyl 2008 22:05

Topic eleman arayarak başlamış, karadenizliler ve özelliklerine bağlanmış :) sanırım bu da Türk insanın en büyük yeteneği. :)
bebek
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen Lethe » 10 Eki 2008 09:48

LoVe..design yazdı:
maglor yazdı:Bilen var mi neden özellikle K.T.Ü mezunu...?

Böyle ilanlar öyle çok varkı,ben bu duruma ve böyle ilanlara gıcığım.Ayrımcılıkla dolu bır ılan bu!

damat-tween fırmasının içmimar mımar ılanları ıle karsılasırsanız bakın,genelde yurtdışında özellıkle ıtalyada egıtım görmuş arıyorlar,banada bunlar saçma gelıyor.
sankı herkesin ımkanı var...

Okul ayrımı yapılması bence de anlamlı değil. Çoğu zaman işverenin kendi çıkarlarına aykırı bile olabilir!
Ama hedef kitlesine göre belli bi ekolden gelen çalışanı isteyebilir, özellikle yurt dışı imkanları malum vizyon genişletici etkinlikler. İşveren olsak belki biz de olaya farklı bir açıdan bakmış birilerini isterdik.
"The work of an interior designer draws upon many disciplines including environmental psychology, architecture, product design, and traditional decoration."
Kullanıcı avatarı
Lethe
Üye

Mesajgönderen maglor » 11 Eki 2008 15:15

Kesinlikle katiliyorum bir isveren olsak kili kirk yarariz, ancak su an yurt disindayim kedi isimide cok olmasada yapiyorum, farkli acilardan farkli yorumlamalarla isimi burda da arastiriyorum, firsar buldukca mimarlar, icmimarlar ve tasarimcilarla konusuyorum... Ancak herkesin atladigi bir sey var, bir insana ögrenebilecegi firsati vermezseniz ondan verim alamazsiniz, sorumluluk vermezseniz sorumluluk almasini bekleyemezsiniz.. Ama ona inanip yapabilecegini gösterip deger verirseniz... Basari kacinilmazdir... Bu Almanya da böyle ve basarili olan sirketlerde de böyledir... Ve inanin yurtdisinin bizim ülkemizden cokda farkli cok bir seyi yok... Bizim ülkemizin sorunu cok kolay yurt disina cikamiyo olusumuzdur, ben Almanya ya geldigimden buyana bir cok ülkeye gittim ve Ankaradan Antalya ya gidiyormus gibi hissettim kendimi cikiyorsun ve gidiyorsun... Bize bu firsatlari kolay vemedikleri icinde yurt disi görmüs olmak büyük birsey gibi geliyor... Tabi bunun 3 boyutlari her zaman önemli bakis acisi ...
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen Lethe » 11 Eki 2008 17:36

maglor yazdı:Kesinlikle katiliyorum bir isveren olsak kili kirk yarariz, ancak su an yurt disindayim kedi isimide cok olmasada yapiyorum, farkli acilardan farkli yorumlamalarla isimi burda da arastiriyorum, firsar buldukca mimarlar, icmimarlar ve tasarimcilarla konusuyorum... Ancak herkesin atladigi bir sey var, bir insana ögrenebilecegi firsati vermezseniz ondan verim alamazsiniz, sorumluluk vermezseniz sorumluluk almasini bekleyemezsiniz.. Ama ona inanip yapabilecegini gösterip deger verirseniz... Basari kacinilmazdir... Bu Almanya da böyle ve basarili olan sirketlerde de böyledir... Ve inanin yurtdisinin bizim ülkemizden cokda farkli cok bir seyi yok... Bizim ülkemizin sorunu cok kolay yurt disina cikamiyo olusumuzdur, ben Almanya ya geldigimden buyana bir cok ülkeye gittim ve Ankaradan Antalya ya gidiyormus gibi hissettim kendimi cikiyorsun ve gidiyorsun... Bize bu firsatlari kolay vemedikleri icinde yurt disi görmüs olmak büyük birsey gibi geliyor... Tabi bunun 3 boyutlari her zaman önemli bakis acisi ...

Bu, fiziksel olarak yer değiştirme zorluğu sorunundan çok; farklı bir dilde, farklı bir kültürde eğitim veren bir üniversitede kendine yer açma ve bu sayede vizyonunu genişletme yönünde yarar sağlama sorunu bence.
"The work of an interior designer draws upon many disciplines including environmental psychology, architecture, product design, and traditional decoration."
Kullanıcı avatarı
Lethe
Üye

Mesajgönderen maglor » 13 Eki 2008 12:44

Tabi bu bir sorun olarak algilanamaz aslinda bir icmimarlin kendi vizyonunu her zaman genis tutmasi gerekir...
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Önceki

Dön İç Mimar İş İlanları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 29 misafir