İstanbul Mobilya Fuarı 2-6 Mayıs 2007 de gerçekleşti...

Bu bölümde mobilya örneklerini foruma gönderebilir,aynı şekilde forumdan temin edebilir,mobilya tasarımı hakkında fikir alışverişinde bulunabilirsiniz...(unutmayalım ki önemli olan paylaşmaktır)

Moderatör: maglor

İstanbul Mobilya Fuarı 2-6 Mayıs 2007 de gerçekleşti...

Mesajgönderen creator » 09 May 2007 02:21

İstanbul Mobilya Fuarı Kapılarını Ziyaretçilere Açtı.

İmob 2007 İstanbul Mobilya Fuarı, Itf-istanbul Fuarcılık Tarafından Mobilya Sanayicileri Derneği Desteğiyle Kapılarını 2 mayıs 2007 de açtı. İmob 2007 İstanbul Mobilya Fuarı, Sektörün Önde Gelen 300'den Fazla Firmasını Buluşturdu.

Fuarın açılışı CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Boydak ve Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak tarafından birlikte yapıldı.

Açılışta konuşan Ceyda Erem, Türk mobilya sektörünü dünyanın dört bir yanından gelen alıcılar ile İstanbul'da bir araya getirdiklerini belirterek, İMOB'un gurur verici bir nitelik kazandığını söyledi. Yabancı sektör temsilcilerinin gelişiyle birlikte fuarın ihracata büyük bir katkı yapacağını söyleyen Ceyda Erem, fuarda 30 yabancı firma bulunduğunu ifade etti.

TASARIM VE ÜRETİM ÜSSÜ OLMAK İSTİYORUZ

MOSDER Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Boydak fuarların ülkelerin gelişmişlik düzeyinin göstergesi olduğunu söyleyerek, IMOB'un ülkemizde ses getirecek önemi büyük bir organizasyon olduğunu anlattı. Memduh Boydak, İstanbul Mobilya Fuarı'nın uluslararası standartlara ulaşmış bir fuar olduğunu ve dünyanın en önemli fuar organizasyonları arasında yer aldığına dikkati çekti. Ve ekledi. "Mobilya tasarımında ve üretiminde bölgemizin üssü olmak istiyoruz".

BİR MİLYAR DOLARI AŞACAĞIZ...

Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak ise Türk mobilya sektörünün 2007 hedefini gerçekleştireceğine dikkati çekti. MOSDER'in fuarcılıkta kendini kanıtlamış CNR'ı partner seçmesinin büyük bir avantaj olduğunu belirten Mustafa Boydak, bir milyar doları aşan bir ihracat yapacaklarını belirtti.

FİRMALAR

İMOB 2007 Fuarı'na aralarında İstikbal, Çilek Mobilya, Seray, Alfemo, İpek Mobilya, Yataş, Doğtaş, Fatih Kral, Mete Bronz, Mirage ve Adnan Serbest gibi sektörün önde gelen çok sayıda firma ve markası katılıyor.

ÜNİVERSİTELER

İMOB 2007 Fuarı'nda başta Karadaniz Teknik Üniversitesi olmak üzere İzmir Ekonomi Üniversitesi, OTDU, Maltepe Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi gibi üniversitelerin standları da yer aldı. Üniversite öğrencilerinin yaptığı tasarımlar büyük ilgi gördü.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen intes » 11 May 2007 15:14

paylaşımın için sağol. istanbula gidememekle çok şey kaçırmışız görüyorum ki :(
bir daha ki sefere bizde oluruz orda umarım
Kullanıcı avatarı
intes
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen creator » 11 May 2007 17:18

İnşallah sen de böyle fuarlara katılma imkanı bulursun.. :|
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen intes » 13 May 2007 20:14

:cry: inşallah.
kaçırmamak gerek işte. ya da istanbul da yaşamak :cry:
Kullanıcı avatarı
intes
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen FЄ@®LeSs » 31 Eki 2007 19:01

resimleri göremeyen sadece benmiyim acaba?
FЄ@®LeSs
Üye

Mesajgönderen creator » 31 Eki 2007 19:08

resimlerin veritabanındaki yerleri değişti. o nedenle göremiyorsunuz. yakın zamanda düzelteceğiz...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Dön İç Mekan Mobilyaları ve Tasarımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir