Autocad Kursu Önerileri

Bu bölümde yeni konu başlığı açarak autocad ile ilgili sorularınızı sorabilir,sorulan sorulara aynı başlık altında cevap verebilir,autocad ile ilgili kaynak aktarımı yapabilir, hemen her projede kullanılan çizimleri paylaşabilirsiniz..

Moderatör: maglor

Mesajgönderen maglor » 29 Haz 2008 20:33

Türkcemize kücük t ile baslayarak zaten yanlisi yapiyorsun arkadasim, site olarak biz bu kurala asiri dikkatli olmaya calisiyoruz, ben özür dileyerek yazdigimi söylemistim neden Almanya da calisiyorum ve bu foruma yazi yazarken, ya sef ben forumda Türkce yazamiyorum, ben bir klavye alsamda onu ben kullanirken kullansam mi diyeyim... Ben simdilik hala özür dileyerek bu sekilde yaziyorum, gelene kadar arkadaslarin idare edecegini biliyorum... Sen arkadasim bu forumun kurallarina uymayip, edebiyat forumu oldugunu düsünmeye devam edip paylasimlarda bulunmayacaksan bu senin secimin kimseyi zorla alikoymuyoruz burda, kisi sayisinin azalmasina gelince ihtiyaci olan ihtiyacini aliyor, cok bilgide bulunmadan gidiyorlar...

Saygilar...
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen janhancock » 29 Haz 2008 21:52

maglor yazdı:Türkcemize kücük t ile baslayarak zaten yanlisi yapiyorsun arkadasim, site olarak biz bu kurala asiri dikkatli olmaya calisiyoruz, ben özür dileyerek yazdigimi söylemistim neden Almanya da calisiyorum ve bu foruma yazi yazarken, ya sef ben forumda Türkce yazamiyorum, ben bir klavye alsamda onu ben kullanirken kullansam mi diyeyim... Ben simdilik hala özür dileyerek bu sekilde yaziyorum, gelene kadar arkadaslarin idare edecegini biliyorum... Sen arkadasim bu forumun kurallarina uymayip, edebiyat forumu oldugunu düsünmeye devam edip paylasimlarda bulunmayacaksan bu senin secimin kimseyi zorla alikoymuyoruz burda, kisi sayisinin azalmasina gelince ihtiyaci olan ihtiyacini aliyor, cok bilgide bulunmadan gidiyorlar...

Saygilar...

Türkçemize küçük t ile başlamam türkçe kurallarına uymadığım anlamına gelmez ve emin olmalıyız ki bu gibi küçük hatalarla Türkçemize zarar gelmez.Benim küçük t ile başlamam bir yazım hatasıdır..çocuk yerine cochuk, şeker yerine sekher,tamamdır yerine okeydir gibi şeyler yazsak titizlik gösterilebilir..Çünkü bu tip şeyler Türkçemize saygısızlık ve deforme anlamı taşır..Ama hızlı yazıyoruz sonuçta bir tez hazırlama gibi bir durumumuz yok.Türkçemize sahip çıkalım çıkmayanları uyaralım bu zaten benim şahsi fikrim.7 seneye yakındır forumlarda gezerim.Yani şunu demek istiyorum tecrübeliyim ve neyin ne oldğunu biliyorum .isterse 100 sene geçsin hiçkimse dediğiniz küçük büyük harf kuralına uyamayacak emin olabilirsiniz.. Çünkü herkezin amacı burada düzgün yazı yazmak değil hızlı bir şekilde bilgi alıp verme işlemini gerçekleştirmektir.Türkçe konusunda titizlik göstermek bence güzel ama bu derecesi değil çünkü dediğim gibi hiç kimse uyamayacak.. Bence biraz rahat olmalıyızki daha çok kişi bu siteyi ziyaret etsin,bilgi paylaşımı bende yapacağım bu arada inşallah elimden geldiği kadar ve bildiğim kadar,ama yeterki bazı küçük şeyleri hoş görelimki hepimiz özgürce konuya odaklanalım konu dışındaki büyük küçük harflere değil..Çünkü ilerleme böyle olur..iyi günler.
Kullanıcı avatarı
janhancock
Üye

Mesajgönderen maglor » 30 Haz 2008 14:20

Saygilar.. Arkadasim bende sana katiliyorum hizli yazma konusunda ve eminim ki benimde bir sürü hatam vardir bu konuda, ilk baslarda bende karsi cikmistim bu duruma ama bu olmasi gerekenlerden bir tanesi, emin ol ki bu uyariyi yaptigimiz arkadaslarin cogu bu düzenlemeleri yapiyor ve rahatta oluyor hatta benim yanlis yazdigim yerlerde creator arkadasim beni uyarmakla kalmiyor yazilarimida düzenliyor... Bu bir kural oldugu icindir ki gayet seviyeliyiz su an, yine tesekkür ediyoruz paylasimlarda bulunacagin icin ama dedigim gibi bu kurallara dikkat edersen seviniriz en azindan yollamadan önce bir kere kontrol etmen site tarafindan ricadir... Bu sekilde hem gelisir hem gelistiririz...

Saygilar...
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Önceki

Dön Autocad

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir