Güzel sanatlara giriş sınavında sorulmuş bütün sorular

Bu bölüme iç mimarlık bölümlerindeki ders notlarını ve sınav sorularını gönderebilirsiniz...

Moderatör: maglor

Güzel sanatlara giriş sınavında sorulmuş bütün sorular

Mesajgönderen mkulcan » 16 Mar 2008 03:13

Bu güne kadar yetenek sınavında sorulmuş iç mimarlık bölümü soruları, mulakat sınavlarının tarifi ve sorulan sorular hakkında yardımcı olursanız seviniriz yeni girecek arkadaşalar olarak. :)...
mkulcan
Üye

Mesajgönderen Zeky » 16 Mar 2008 09:33

Doğuş Üniversitesi İç Mimarlık sınavı için belli bir alan verdi içine ev çizin demişti. Yeditepe üniversitesi bir tahta koydu ortaya sandalye gibi ve sonradan hayalen kedi çizdirdi. Okan üniversitesi bir çarşafın üstüne karpuz ve küçük boru koymuştu onları çizdirdi. Sonradanda bir küp gösterip sonra küpü götürüp aklınızda kalanı çizin demişlerdi.
Kullanıcı avatarı
Zeky
Üye

Re: guzel sanatlara giriş sınavında bu gune kadar sorulmuş

Mesajgönderen creator » 16 Mar 2008 10:50

mkulcan yazdı:bu gune kadar yetenek sınavında sorulmuş iç mimarlık bölumu hakkında soruları ve mulakat sınnavlarının tarıfı sorulan sorular yardımcı olursanız sevınırzzz yenı gırecek arkadaşalr olarak :)...

Yalnız bir hatırlatma yapmam gerekiyor. Bu forumda Türkçe kurallarına çok dikkat ediyoruz. Bu konuda seçiciyiz ve seçici olmamızla gurur duyuyoruz. Amacımız iç mimarların ve iç mimarlık öğrencilerinin fikir ve görüş alışverişinde bulunacağı saygın bir ortam oluşturmaktır. Ayrıca hiçbir ticari kaygımız yoktur. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Aşağıdaki linki incelemenizi öneririz.
viewtopic.php?t=527
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Re: Güzel sanatlara giriş sınavında sorulmuş bütün sorular

Mesajgönderen *_HiLaL » 04 Eyl 2010 18:25

Herkese selam. Ben lise 3 öğrencisiyim ve iç mimarlık okumayı düşünüyorum...Özel yetenek sınavında ne tür sorular soruyorlar yukarıda söylenmiş bazıları ama daha fazla bilgi verebilir misniz? Teşekkürler...
*_HiLaL
Üye

Re: Mimar Sinan Yetenek Sınavı Soruları

Mesajgönderen Excellent » 14 Eki 2010 20:24

Bu sorular üniversiteden üniversiteye değişiyor ben 4.sınıf öğrencisiyim ben ilk sınava girdiğide Mimar Sinan'ı denemiştim sabah grubuna yüzünü yıkayan çocuk ona havlu tutan annesi bu konsepti soyleyip hayalden çizin demişlerdi, öğle grubuna ise berber koltuğunda oturan çocuk onu traş eden berber konseptini hayal edip çizin demişlerdi. Tabiki bunlari çizmek büyük yetenek gerçekten ama benim resmim iyi değil deyipte bu mesleği yapamam demek çok yanlış. Bu sınavlar için kurslar var o kurslarda bundan önceki senelerde çıkmış soruları size çalıştırıyorlar bilginizi kuvvetlendiriyorlar.
"Ben sana bir elma versem, sen bana bir elma versen, bende bir elma, sende bir elma olur.
Ben sana bir bilgi versem, sen bana bir bilgi versen, bende iki BİLGİ, sende iki BİLGİ olur." CONFUCİUS
Excellent
Üniversite Temsilcisi

Dön Ders Notları&Sınav Soruları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir