kendimize ait mekanımız(hayalimizdeki mekan)

Bu bölümde iç mimarlık öğrencileri iç mimari proje dersleriyle ilgili projelerini sunabilir ve fikir alışverişinde bulunabilirler...

Moderatör: maglor

kendimize ait mekanımız(hayalimizdeki mekan)

Mesajgönderen artibir » 09 Nis 2008 21:20

Mekan hareketli ve kara üzerinde ;ve hareketli veya sabit birimlerden oluşan su içinde yada yüzeyinde oluşturulabilir. Maximum metrekare 50. Ancak bu ikinci yada daha çok katlı olabilir bu metrekareye dahil değil. Ben su içindeki mekanı seçtim. Hep hayallerimde olan bişeydi karadan köprüyle geçilebilen tamamen suyun içinde büyük bölümle su yüzeyinde kalan cam tabanlı bir küçük mekan düşünüyorum. Büyük birim tamamen cam olacak. Sizce daha nasıl geliştirebilirim?
artibir
Üniversite Temsilcisi

Re: kendimize ait mekanımız(hayalimizdeki mekan)

Mesajgönderen creator » 10 Nis 2008 00:17

artibir yazdı:mekan hareketli ve kara üzerinde ;ve hareketli veya sabit birimlerden oluşan su içinde yada yüzeyinde oluşturulabilir.max metrekare 50.ancak bu ikinci yada daha çok katlı olaiblir bu metrekareye dahil değil.ben su içindeki mekanı seçtim.hep hayallerimde olan bişeydi karadan köprüyle geçilebilen tamamen suyun içinde büyük bölümle su yüzeyinde kalan cam tabanlı bir küçük mekan düşünüyorum.büyük birim tamamen cam olacak. sizce daha nasıl geliştirebilirim?

Lütfen imla kurallarına özen gösterelim... Yazıya başlarken büyük harfle başlayalım. Cümle sonuna nokta koyalım...
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Dön İç Mimari Projeler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir