Merdiven

Bu bölümde iç mimarlık öğrencileri iç mimari proje dersleriyle ilgili projelerini sunabilir ve fikir alışverişinde bulunabilirler...

Moderatör: maglor

Merdiven

Mesajgönderen black-gry-white » 05 Mar 2008 01:34

Arkadaşlar çok iyi merdiven çözümlerine ihtiyacım var :? Eğer elinizde güzel merdiven örnekleri varsa paylaşabilir misinz ? :roll: Heykel gibi bir merdiven tasarlamam gerekiyor.Yardımcı olursanız sevinirim :roll:
YeDiTePe ÜnİvErSiTeSi iÇmİmArLıK
black-gry-white
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen creator » 05 Mar 2008 03:09

Elimde yok aslında ama araştırsam çok iyi olur... Bulduğum tüm örnekleri burada paylaşırım...
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen black-gry-white » 05 Mar 2008 04:10

Çok teşekkürler :)
black-gry-white
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen maglor » 05 Mar 2008 14:25

Benim elimde cok güzel örnekler vardi merdivenlerle ilgili, hatta detaylarina kadar ama Almanya da bir türlü hic birini acamadim.. Acabilirsem paylasirim saygilar...

Heykel gibi bir merdiven derken ?
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen black-gry-white » 05 Mar 2008 19:02

Heykel gibi bir merdiven derken şunu söylemek istedim. Projemde merdivenim salonun ortasından çıkacak , üst katta salonun olduğu kısım galeri boşluğu. Yani mekanımda merdiven odak noktası olacak. Çok güzel işlemeliyim ki dikkati üzerine çeksin.ayrıca merdiven giriş holü ile salonu ayıran obje olacak.Eğer taratabilirsem planımı sizlerle paylaşırım daha açıklayıcı olur :roll: Umarım elinizdeki merdiven örnekleri paylaşıma açılır büyük umutlarla bekliyorum :)
black-gry-white
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen maglor » 05 Mar 2008 21:48

Anlasilmistir tamam :D aslinda merdiven normalde de mekanlari tasarlama konusunda baslica bir girisim ama genelde merdivanler saklaniyor, merdivende isik olgusunu cok iyi kullanmalisin derim ben, toprak püskürtülmüs cam li tasarimlarda merdivenlerde gercekten güzel oluyor istedigin deseni isleyebilirsn üzerine, simdilik bu kadar sonra tekrar paylasirim kolay gelsin..
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Dön İç Mimari Projeler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir