İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (bilen varsa aydınlatsın beni)

İç mimarlık eğitimi almak isteyenler merak ettiklerini bu bölümde sorabilirler...

Moderatör: maglor

Mesajgönderen Quivalen » 16 Ağu 2008 14:51

Merhaba arkadaşlar,hazır başlık varken yeni bir başlık açmaya gerek duymadım,sorularımı bu başlıktan yönelteceğim.Ben eşit ağırlık öğrencisiyim,lise 4. sınıfa geçtim bu sene ve İstanbul'da oturuyorum.Eşit ağırlıkta kafama yatan hiçbir meslek yok İç Mimarlık dışında.Diğer meslekleri severek yapacağımı düşünmüyorum.Çizim konusunda kötü görmüyorum kendimi ama çok da iyi değilimdir.Yetenek sınavına girmeden ÖSS puanımla Hacettepe'ye girmek istiyorum.Yaratıcılık ve 3 boyutlu düşünme gibi konularda da kendime güveniyorum.Çizim konusunda çok iyi değilim ama kötü de sayılmam fakat forumda öyle mesajlar gördüm ki çizimden korkar oldum (= Çizimimi üniversitedeyken geliştirebileceğime inanıyorum.Sizin bu konudaki görüşleriniz nelerdir?

Şimdiden teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
Quivalen
Üye

Mesajgönderen creator » 16 Ağu 2008 15:06

Zaten hocalar da bu durumun farkındadır. Yetenek ile gelmediğiniz için size bu eğitimi vereceklerdir. Ya da farklı bir ifade şeklinde sunumlarınızı ifade etmenize olanak sağlayacaklardır.
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen Quivalen » 16 Ağu 2008 18:17

Yorumunuz için teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Quivalen
Üye

Önceki

Dön İç mimarlık eğitimi almak isteyenler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 22 misafir