M.S.G.S.Ü

Bu bölüme iç mimarlık eğitimi veren üniversiteler hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz...

Moderatör: maglor

M.S.G.S.Ü

Mesajgönderen sytaligzl » 24 Mar 2008 15:00

Neden kimse Mimar Sinan hakkında güzel şeyler söylemiyor? Nerede konu acılırsa neredeyse tüm üniversite öğrencileri Mimar Sinan hakkında olumlu yorum yapmıyorlar..Sizce gercekten kötü olduğu için mi yoksa çekemeyip de kötülediğinizden mi öyle konusuluyor merak ediyorum? :roll:
:D:D:D
Kullanıcı avatarı
sytaligzl
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen creator » 24 Mar 2008 18:01

Yetenek ile öğrenci alan bölümlerin eğitim sistemi farklıdır. Farklı puan türleriyle öğrenci alan iç mimarlık bölümlerinin eğitim şekli farklıdır. Kişi hangisine yatkın ise o sistemde eğitim veren üniversiteleri daha iyi görür. Kişiden kişiye değişen bir durumdur bu.
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen black-gry-white » 24 Mar 2008 19:32

Neden çekememezlik olsun ki anlamadım. Mesela biz Mimar Sinan Üniversitesi'nin hocalarından ders alıyoruz.Bölümümüzün birçok hocası Mimar Sinan'dan gelen hocalar neden çekemeyelim ki. Tamam boğaz kenarında olabilirsiniz o zaman bizim üniversitemizde dağda dağ havası daha temiz. :) Sonuç olarak herkese kendi üniversitesi daha iyidir. Ben şahsen diğer üniversiteler hakkında fazla yorum yapmam çünkü onların konu işleyiş tarzlarını eğitim biçimlerini bilmediğim için havadan yorum yapmak doğru olmaz bence.
YeDiTePe ÜnİvErSiTeSi iÇmİmArLıK
black-gry-white
Üniversite Temsilcisi

Mesajgönderen Zeky » 24 Mar 2008 22:45

Bizim okan üniversitesinde de yayla havası var Formüla 1 manzaralı :D
Kullanıcı avatarı
Zeky
Üye

Mesajgönderen imkb gülden » 25 Mar 2008 00:17

Açıkcası bugüne kadar Mimar sinan hakkında yapılan kötü bir yorum duymadım ve bir çok arkadaşımda Mimar sinan üniversitesini kazanmak istiyor... :)
__SAnaT vE TaSaRıM__
Kullanıcı avatarı
imkb gülden
Üye

Dön Üniversiteler Hakkında Yapılan Yorumlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir