Kocaeli Üniversitesi İç Mimarlık

Bu bölüme iç mimarlık eğitimi veren üniversiteler hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz...

Moderatör: maglor

Mesajgönderen psiqoo » 26 Tem 2008 00:08

Tercih aşamasındayım. Bu bölümü yazmalımıyım?
psiqoo
Üye

Mesajgönderen mrv_309 » 26 Tem 2008 16:09

Bu bölümü tercih etmek istiyorum. Bölüm ve üniversite hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Bu bölüme girişte yetenek sınavı var mı ve nasıl yapılıyor bu konuda da yardımcı olabilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler....
mrv_309
Üye

Mesajgönderen creator » 26 Tem 2008 21:46

psiqoo yazdı:Tercih aşamasındayım. Bu bölümü yazmalımıyım?

Bu size kalmış bir durum. İç mimarlık istiyorsanız. Ve İstanbul'a yakın olsun ya da batıda bir bölüm istiyorsanız neden olmasın. Ama farketmez diyorsanız ve illa ki iç mimarlık olsun diyorsanız K.T.U ve İ.T.Ü. yü de tercihlerinize eklemeniz faydalı olur.
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Mesajgönderen creator » 26 Tem 2008 21:48

mrv_309 yazdı:Bu bölümü tercih etmek istiyorum. Bölüm ve üniversite hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Bu bölüme girişte yetenek sınavı var mı ve nasıl yapılıyor bu konuda da yardımcı olabilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler....

Sayısal ile alan devlet üniversitelerinde ayrıca bir yetenek sınavı yapılmaz. Forumu biraz gezerseniz çoğu bilgiye ulaşırsınız.
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

hmm..

Mesajgönderen Angie » 27 Tem 2008 13:32

lepistes yazdı:kocaeli üniversitesi bence iç mimari üzerine değil de,mobilya tasarımı üzerine eğitim veren bir okul önceden araştırmıştım ,üniversiteyi kazanmadan önce.Çok fazla tavsiye etmem ki iç-mimarlık üzerine mimari bir eğitim istiyorsanız.

Ben de KOÜ içmimarlık 2. sınıf öğrencisiyim ve 1 yılda ne kadar anlaşılır bilmiyorum ama bunu ben de bi' çok kez düşündüm, hatta çoğu zaman öncelikli tercihim olan mimarlıkla kıyasladım bölümümü çünkü içmimarlığın dekorasyon ve mobilya tasarımından daha fazla şey ifade ettiğini zannederek yazmıştım, fakat şu anda öyle olmadığını düşünüyorum ve bu canımı çok sıkıyor.
Diğer okullarla da kıyaslayıp daha doğru bir sonuca varmam gerekiyor sanırım.
Angie
Üye

Mesajgönderen Queen » 28 Eyl 2008 22:23

KOÜ de iç mimarlık 1. sınıf öğrencisiyim ve çok mutluyum. :D
Queen
Üye

Re: Kocaeli Üniversitesi İç Mimarlık

Mesajgönderen dryzn » 16 Ağu 2010 00:46

Bende kazandım bu sene Kocaeli İç Mimarlığı. Bilgi verirseniz çok mutlu olurum arkadaşlar. Ortam, dersler, hocalar, sunduğu imkanlar, piyasada okulun saygınlığı falan...
dryzn
Üye

Mesajgönderen hndd » 16 Ağu 2010 21:50

Kimse memnun değil mi gerçekten ya :? Olumlu yönleri hiç mi yok ?
hndd
Üye

Mesajgönderen hndd » 18 Ağu 2010 15:28

Bir de hangi dersleri görüyorsunuz, sayısal girişlisiniz ya ?
hndd
Üye

Mesajgönderen Excellent » 14 Eki 2010 19:56

Arkadaşlar mobilya üzerine eğitim vermesi kötü bir şeymiş gibi lanse etmeyin lütfen, iç mimarlık mesleğinin yarısı mobilyadır, piyasada aranan iç mimarların yarısını mobilyacılar ararlar bu da bu okulda okuyanlar için büyük bir avantaj.
"Ben sana bir elma versem, sen bana bir elma versen, bende bir elma, sende bir elma olur.
Ben sana bir bilgi versem, sen bana bir bilgi versen, bende iki BİLGİ, sende iki BİLGİ olur." CONFUCİUS
Excellent
Üniversite Temsilcisi

ÖncekiSonraki

Dön Üniversiteler Hakkında Yapılan Yorumlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir