Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık

Bu bölüme iç mimarlık eğitimi veren üniversiteler hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz...

Moderatör: maglor

Mesajgönderen Angela20 » 26 May 2009 18:08

Ben okulumdan memnunum,tabiki her hocamız aynı kefede değil ama çoğunlukla hepsi gayet iyi hocalar,aralarındaki fark da bilgi eksikliğinden değil öğretim tarzlarının farklı olmasında kaynaklanıyor.Birisi sizin ilerlemeniz için çabalarken diğeri pek de ilgilenmeyip kafasına göre hareket edebiliyor.Bilgisayar programları 3.sınıfta öğretilmeye başlanıyor,okulun ne derece yeterli olacağını ben de o zaman göreceğim ama zaten hangi okul olursa olsun bunları ben sadece okulda derse gittim öğrendim diyenini görmedim,varsa da azdır diye düşünüyorum.Bunlar kendimizin de öğrenmek için çabalamamız gereken şeyler.Üst sınıflardan birileri varsa onlar da görüşlerini paylaşırsa kafanda bir şeyler şekillenir sanırım.Hacettepe bu alanda gayet iyi okullardan biri bence...
Angela20
Üye

Mesajgönderen LupiN » 27 May 2009 08:50

Bilgi için teşekkür ederim. Umarım bu sene hacettepeye yanınıza gelirim :).
Kullanıcı avatarı
LupiN
Üye

Re: Hacettepe

Mesajgönderen hndd » 16 Ağu 2010 21:57

Çizim konusunda gerçekten iyi mi olmamız lazım çok zorlanan arkadaşlarınız var mı ?
Hangi dersleri görüyorsunuz ? (bölümle ilgili olarak değil..lisedeki derslerden yani)
hndd
Üye

Mesajgönderen jans » 22 Ağu 2010 23:05

Ya bu çizim konusu benimde aklımı kurcalıyor ben bu sene bi kursa filan gideyim diyorum. Bir senede yeterli aşama katedebilir miyim acaba? Bu biraz yetenek işi tabi ama kursun faydalı olacağınada inanıyorum açıkcası...
jans
Üye

Mesajgönderen creator » 23 Ağu 2010 11:44

Elbette ki bir sene kurs için ideal bir zamandır. Bir sene boyunca sadece öğrenmekle kalmayıp öğrendiklerini defalarca uygulama imkanı da bulursunuz bu da başarınızı büyük ölçüde arttırır. Ek olarak hangi üniversitenin yetenek sınavına girecekseniz, O üniversitenin sınav öncesi açmış olduğu kurslar olur. O kurslara da katılmanız yararınıza olacaktır. Ama tabi önemli olan sizin gayret göstermenizdir.
TÜRKÇEMİZİ KURALLARINA UYGUN BİÇİMDE KULLANALIM...
Kullanıcı avatarı
creator
Site Admin

Önceki

Dön Üniversiteler Hakkında Yapılan Yorumlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir