Akdeniz Üniversitesi İç mimarlık Bölümü nasıl sizce?

Bu bölüme iç mimarlık eğitimi veren üniversiteler hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz...

Moderatör: maglor

Mesajgönderen maglor » 05 May 2008 13:41

Arkadasim ciddimisin derken hangisini soruyorsun?
iç mi mimar yoksa iç mimar

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen mkulcan » 07 May 2008 01:13

185 al gel diyorsun ya hani :) ne bileyim ya bizi bir heveslendiriyorsun ki benim tek sınavına girmek istediğim okul Akdenız Üniversitesi inşallah olur.
mkulcan
Üye

Mesajgönderen maglor » 07 May 2008 20:48

Arkadasim, calis yetenegine, heveslen, sonra 185 olmasa da biraz yüksek al gel...
ki gelecekmissin, basarilar sana sinavda ...

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen mkulcan » 07 May 2008 23:13

Valla çalışıyorum inşallah 185 veya üstünü alacağım ama bu sene olmasada bıdahıkı sene tekrardan deneyeceğim özel yetnek kursundanda takvıye alaıyorum bakalım ya inşallah olması için çalışıyorum ama sız öyle şeyler yazınca bende bır anda rehavete kapıldım ya :)
mkulcan
Üye

Mesajgönderen enndip » 26 Haz 2008 22:19

maglor yazdı: icmimari nin sinavini benim hicde sevmedigim bi yontem ile degistirdiler yani desen sinavina girmiyosun onun yerine gorel algilama testine giriyorsun onu gecersen imgesel oluyo sonrada bolum sinavi derken kazaniyosun ama gorel algilamayi bilmeden gelenler direk afalliyo ve olay orda kaliyo cunku gorsel algi testinde saglam eleme yapiliyo.. gerisi teferruat...

Merhabalar öncelikle foruma yeni üye oldum bende Antalya İç mimarlık istiyorum

Maglor arkadaşımın görsel algılama testi söylemi kafamı karıştırdı biraz detaylı bilgi verebilirmisin ?
edit; bu konuda kimsenin soru sormaması dikkatimi çekti görsel algılama testini ya herkes çok iyi biliyor, ben bilmiyorum yada gözden kaçmış
enndip
Üye

Mesajgönderen mkulcan » 26 Haz 2008 22:32

gözden kaçmış arkadaşım çünki bende bılmıyorum cvp beklıyoruz luytfennn
mkulcan
Üye

Mesajgönderen janhancock » 01 Tem 2008 21:54

Ders bitti haydi denize..ee hava çok soğuk değil hatta güneş yakıyor? Ama kışın ortası? Sabah soğuktu öğle Afrika sıcağı be ne yaw? off nem yapış yapış oldum. :D Ortam süpermiş yaw :D Kalite kokuyor :D:D Bu konusmalar ifade eder :D görsel algılama testine ben katılmıstım. Örnek; bütün bi resmi kesmişler sağa sola atmışlar karışık bi şekilde..birisi fazlalık hangisi hadi bul..:D ..veya 1,1,1, 2,2 sonra ne geliyor? vs.. Sorulara çalışmanın mümkünü yok gibi geldi bana kursunu veren varmı eheheh (:
Kullanıcı avatarı
janhancock
Üye

Mesajgönderen enndip » 02 Tem 2008 00:28

Bende bu forumda kimse yaşamıyor diyordum neyse kaba taslak anlattın bunada şükür arkadaşım çok teşekkürler..
enndip
Üye

Mesajgönderen maglor » 02 Tem 2008 13:59

Merhaba arkadaslar, kusurabakmayin gözümden kacmis sorular, yazamadim, simdi yazayim, görsel algilama testini lgs sinav kitaplarinda bulabilirsiniz, hatta ordan calisabilirsiniz, kisaca görsel anlamda zar acildiginda hangi sekil dogrudur, bes ayni sekilden hangisi farklidir gibi sorular olmakla birlikte 80 soruyu hemen hemen 1 saat de cözmeniz istenirki bu Akdeniz üni. sinavlarinda icmimarlik icin cok önemli eleme sinavidir büyük bir cogunluk bu sinavda elenir...

Resim
Kullanıcı avatarı
maglor
Moderatör

Mesajgönderen enndip » 03 Tem 2008 23:49

Teşekkürler maglor çok yardımcı oldun. Umarım çok istediğim iç mimarlık bölümüne girerim. Tabi bu senin sayende. : )
enndip
Üye

ÖncekiSonraki

Dön Üniversiteler Hakkında Yapılan Yorumlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir